نمایشگاه جشنواره ملی حرکت در اصفهان گشایش یافت – شریف

نمایشگاه جشنواره ملی حرکت در اصفهان گشایش یافت – شریف

به نقل از شریف: نمایشگاه جشنواره ملی حرکت در اصفهان گشایش یافت

نمایشگاه جشنواره ملی حرکت صبح امروز با حضور وزیرعلوم، تحقیقات و همچنين فناوری در سالن حجاب دانشگاه اصفهان گشایش یافت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، این نمایشگاه در قالب ۱۰۵ غرفه، آثار و همچنين دستاوردهای انجمن های علمی دانشگاه های برتر سراسر کشور را در رشته های علوم پایه، مهندسی، فناوری، علوم نوین، کشاورزی و همچنين صنعت به نمایش گذاشته است.
همچنین ۸۴ پژوهشگر و همچنين دانشجوی خارجی در یک غرفه مشترک توانمندی های خود را در این رویداد علمی و همچنين فرهنگی به نمایش گذاشته اند.
این نمایشگاه با هدف ایجاد پیوند بیشتر انجمن های علمی دانشگاه ها با قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف کشور و همچنين با همت معاونت فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری برپا شده است.
نمایشگاه جشنواره ملی حرکت در فضایی به مساحت بیش از سه هزار مترمربع در سالن حجاب دانشگاه اصفهان دایر شده است.
یازدهمین جشنواره ملی حرکت با هدف ایجاد پیوند بیشتر انجمن های علمی دانشگاه ها با قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف کشور با حضور حدود ۵۴۰ مهمان از کشورمان و همچنين ۸۵ مهمان از ۳۹ کشور تا هفتم آذر در دانشگاه اصفهان ادامه دارد.
یکهزار و همچنين ۳۵۵ اثر از ۱۰۶ دانشگاه کشور به دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی حرکت ارسال شد که از میان آنها ۱۰۶ اثر برتر در اختتامیه جشنواره معرفی و همچنين تجلیل می شوند.
توسعه هم افزایی علمی ملی و همچنين بین المللی و همچنين تقویت حوزه های رقابتی و همچنين داوری جشنواره بر اساس استاندارد های علمی از راهبردهای اصلی اداره کل فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم در این دوره از جشنواره حرکت است.
برپایی نمایشگاه، ایجاد تالارهای گفت و همچنين گو، برپایی غرفه های مرتبط به صنایع و همچنين تشکیل کارگروه های گوناگون از برنامه جذاب و جالب و خوب های این جشنواره است.
حدود ۹ هزار انجمن علمی و همچنين ۴۰ اتحادیه انجمن های دانشجویی در دانشگاه های کشور فعالیت می کنند.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

نمایشگاه جشنواره ملی حرکت در اصفهان گشایش یافت در تاریخ ۵ September 1397 | 1:42 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *