پارک های علم وفناوری یکی از مراکز مهم جذب و همچنين اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی است – شریف

پارک های علم وفناوری یکی از مراکز مهم جذب و همچنين اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی است – شریف

به نقل از شریف: پارک های علم وفناوری یکی از مراکز مهم جذب و همچنين اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی است

دکترعلی کاظمی عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه جذاب و جالب و خوب، بودجه و همچنين محاسبات مجلس و همچنين نماینده شهرستان های فارسان، کوهرنگ، اردل و همچنين کیار ،نقش شرکت های دانش بنیان و همچنين فناور را در ایجاد ارزش افزوده و همچنين اشتغال، کلیدی عنوان کرد و همچنين تاکید کرد: پارک های علم وفناوری یکی از مراکز مهم جذب و همچنين اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری، دکترکاظمی ضمن بازدید از روند ساخت پروژه پردیس پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری، از نزدیک با سرويس ها و خدمات و همچنين محصولات شرکت ها وتیم های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور آشنا شد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه جذاب و جالب و خوب، بودجه و همچنين محاسبات مجلس در این بازدید تاکید کرد: ایجاد ثبات اقتصادی یکی از مهم ترین نیازهای شرکت های دانش بنیان و همچنين فناور است که در این راستا حکومت با همکاری مجلس در حال تلاش جهت کنترل نرخ ارز، رشد نقدینگی و همچنين ایجاد ثبات اقتصادی است.
وی با اشاره به اختصاص کد طرح به یازده پارک فاقد ردیف عمرانی در سال شمسي ۹۷، روند اجرای طرح پردیس پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری را مثبت ارزیابی کرد و همچنين از تلاش برای جذب حداکثری بودجه تصويب شده و مصوب قانون این طرح خبر داد.
وی در پایان گفت: کمیسیون برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه تمام تلاش خود را جهت حمایت از بنگاه های اقتصادی به ویژه شرکت های دانش بنیان به کار خواهد بست.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

پارک های علم وفناوری یکی از مراکز مهم جذب و همچنين اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی است در تاریخ ۵ September 1397 | 1:47 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *