پژوهش در کشور باید بخشی از اقتصاد مي شود – شریف

پژوهش در کشور باید بخشی از اقتصاد مي شود – شریف

به نقل از شریف: پژوهش در کشور باید بخشی از اقتصاد مي شود

در نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و همچنين فناوران برگزیده دکتر سورنا ستاری دست يار علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری با اشاره بر این که ما باید پژوهش را به اقتصاد متصل کنیم، گفت : گام های جدید و همچنين مثبتی در راه پژوهش برداشته شده و همچنين امروز نگرش مسئولان کشور بر این است که پژوهش باید بخشی از اقتصاد مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ستاری بااشاره به نقش عمده پژوهش در اقتصاد گفت: شهروندان و مردم شهر باید در جامعه حس کنند به واسطه سرمایه گذاری که روی فرزندان شان داشته اند آنها می توانند زندگی بهتری داشته باشند و همچنين این اتفاق به تدریج در حال روی دادن است.

وی در ادامه افزود: جوانان امروز در حال تغییر اهداف جامعه و همچنين تزریق امید به جامعه خواهند بود و همچنين ما از ابتدای این حکومت شاهد توسعه شرکت های دانش بنیان و همچنين فروش ۶۰ هزار میلیاردی این شرکت ها و همچنين رشد میزان وام گیری آنها از شبکه بانکی بوده ایم.

دکتر ستاری گفت: امیدوارم این حرکت با همدلی و همچنين همراهی ادامه پیدا کند و همچنين اتفاق مثبتی برای آینده پژوهش و همچنين آینده دانشگاه های کشور باشد زیرا در صورتي که دانشگاه ها در پژوهش و همچنين اقتصاد فعال شوند نقش و همچنين جایگاه آنها ارتقا پیدا مي کند.

س.س ۵۱ / ر.ب ۴۵

پژوهش در کشور باید بخشی از اقتصاد مي شود در تاریخ ۲۵ September 1397 | 12:23 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *