پیشتاز بودن فکر کردن و انديشيدن بسیجی در خدمت به انقلاب به مدد دانش، بینش و همچنين نوآوری – شریف

پیشتاز بودن فکر کردن و انديشيدن بسیجی در خدمت به انقلاب به مدد دانش، بینش و همچنين نوآوری – شریف

به نقل از شریف: پیشتاز بودن فکر کردن و انديشيدن بسیجی در خدمت به انقلاب به مدد دانش، بینش و همچنين نوآوری

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در پیام تبریکی به مناسبت سالروز تشکیل نهاد بسیج مستضعفین گفت: ملاک و همچنين مبنا برای معرفت بسیجی، فکر کردن و انديشيدن بسیجی است. امروز، فکر کردن و انديشيدن بسیجی به مدد دانش، بینش، نوآوری و همچنين خلاقیت توانسته است در خدمت به اهداف والای انقلاب اسلامی پیشتاز باشد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل پیام دکترغلامی بدین شرح است:
پنجم آذر ماه سالگرد آغازین روز حیات شجره طیبه بسیج مستضعفان است که از برجسته‌ترین یادمان‌های برخواسته از عمق نگاه امام و پيشوا راحل بوده و همچنين تا امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون این مولود تبريک و مبارک و همچنين حضور پر برکت آن هم در صحنه‌های متنوع و گوناگون و مختلف است.
ملاک و همچنين مبنا برای معرفت بسیجی، فکر کردن و انديشيدن بسیجی است. امروز، فکر کردن و انديشيدن بسیجی به مدد دانش، بینش، نوآوری و همچنين خلاقیت توانسته است لحظه‌ها را شناسایی و همچنين با بهره‌مندی از بصیرت انقلابی در خدمت به اهداف والای انقلاب اسلامی پیشتاز باشد.
دفاع جانانه در هشت سال شمسي دفاع مقدس، نقش آفرینی در سازندگی کشور بعد از جنگ تحمیلی، مشارکت در رشد و همچنين توسعه همه جانبه علمی، مقابله غیرتمندانه با تهاجم فرهنگی و همچنين نفوذ بی امان دشمن و همچنين دفاع از حریم اهل بیت و همچنين کشور در مقابل داعش خود خوانده خبیث همه و همچنين همه نشان از عمق فکر کردن و انديشيدن انقلابی، بصیرت ولایی، اراده خلل ناپذیر و همچنين اقدام عاشورایی و همچنين بهنگام بسیجیان است که نشات گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) بوده و همچنين همگی جمله در این نهاد مقدس گرد آمده است.
شناخت بسیج در وضعیت کنونی و همچنين آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و همچنين تداوم راه مقدس انقلاب و همچنين امام و پيشوا راحل نقش تعیین کننده دارد.
بی تردید استادان و همچنين دانشجویان بسیجی با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنين پیشرفت های علمی و همچنين فکری خود، زمینه رشد و همچنين فکر کردن و انديشيدن بسیجی را در دانشگاه ها و همچنين مراکز علمی فراهم نموده و همچنين در حال حاضر با خلاقیت و همچنين نوآوری با تکیه بر این فکر کردن و انديشيدن به پیشرفت های عظیم علمی در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف به ویژه در دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای دست یافته اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و همچنين خاطره بسیجیانی که برای حفظ کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی کرده و همچنين ایران اسلامی را مقتدر و همچنين سربلند داشته اند، فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفان را به ملت پهناور و بزرگ و همچنين شریف ایران اسلامی، بسیجیان آزاده و همچنين ایثارگر، جامعه دانشگاهی کشور به ویژه استادان، کارکنان و همچنين دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی و همچنين پژوهشی تبریک گفته و همچنين توفیقات روز افزون شان را در خدمت شایسته تر به ملت شریف ایران اسلامی و همچنين حفاظت و همچنين حراست از ارزش ها و همچنين آرمان های انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسالت دارم.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

پیشتاز بودن فکر کردن و انديشيدن بسیجی در خدمت به انقلاب به مدد دانش، بینش و همچنين نوآوری در تاریخ ۱ September 1397 | 10:02 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *