کمک های خیّرین به حوزه کار آفرینی، بسیاری از مسائل فرهنگی جوانان را حل می کند – شریف

کمک های خیّرین به  حوزه کار آفرینی، بسیاری از مسائل فرهنگی جوانان را حل می کند – شریف

به نقل از شریف: کمک های خیّرین به حوزه کار آفرینی، بسیاری از مسائل فرهنگی جوانان را حل می کند

مشاور وزیر و همچنين دبیر ستاد خیرین وزارت علوم تحقیقات و همچنين فناوری در جمع اعضای هیات مدیره بنیاد خیرین حامی دانشگاه حضرت معصومه(س)، حمایت خیرین از توسعه زیرساخت های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای کارآفرینی را حلال بسیاری از مسایل اقتصادی و همچنين فرهنگی دانشجویان و همچنين دانش‌آموختگان دانست.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه حضرت معصومه (س)، دکتر حسین عسکریان ابیانه با قدردانی از کمک ها و همچنين سرويس ها و خدمات خیرین حامی علم و همچنين فناوری در دانشگاههای کشور گفت: در حال حاضر اکثر این سرويس ها و خدمات در ساخت و همچنين ساز ابنیه متمرکز شده است، حال آنکه در صورتي که مراکز آموزش عالی، سرويس ها و خدمات نیکوکاران را به سمت تحصیلات، توانمند سازی و همچنين تجربه و مهارت بالا آموزی دانشجویان سوق دهند، شاهد نتایج بهتری خواهیم بود.
دست يار سابق اداری مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، به امکان بهره بري و استفاده مراکز آموزش عالی دولتی از قوانین حمایتی همچون تبصره توازن و همچنين بهره بري و استفاده از اعتبارات استانی اشاره نمود و همچنين گفت: همچنين و علاوه بر امکانات این چنینی، ستاد خیرین وزارت علوم در حال رایزنی با مراجع ذیربط برای تسهیل راه های پیش روی خیرین برای حمایت از آموزش عالی کشور است.
وی افزود: همچنين و علاوه بر راه هایی که بر اساس پیش بینی های قانونی قابل احصاء است، روش های دیگری مانند کسب اجازه از مراجع عظام تقلید برای صرف وجوهات شرعی در پیشبرد اهداف آموزشی و همچنين پژوهشی کشور، کمک شایانی به حضور پر رنگ تر خیرین در این امر خداپسندانه مي کند.
دکتر عسکریان ابیانه بسیاری از ایرانیان مقیم کشورهای خارجی را دوستدار و همچنين علاقه مند به پیشرفت ایران اسلامی دانست و همچنين اظهار داشت: باید با ایجاد ارتباط موثر و همچنين مستمر با این عزیزان و همچنين کاهش موانع برای دریافت کمک های آنان، از این ظرفیت نیز بیشتر بهره بري و استفاده کنیم.
دبیر ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ضمن استقبال از احداث نیروگاه خورشیدی ۱۲۰ کیلو واتی در دانشگاه حضرت معصومه‌ (س) با حمایت خیرین اظهار داشت: طرح هایی از این دست که اجرای آن هم عوایدی مستمر در پی دارد الگوی مناسبی برای دیگر مراکز علمی است و همچنين این ستاد اقدامات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای احداث نیروگاه مذکور در کنار پروژه های دیگر این دانشگاه نظیر خوابگاه دانشجویی با جدیت پیگیری مي کند.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

کمک های خیّرین به حوزه کار آفرینی، بسیاری از مسائل فرهنگی جوانان را حل می کند در تاریخ ۱۲ September 1397 | 3:53 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *