آغاز اولین فراخوان پژوهش های مشترک میان استادان و همچنين پژوهشگران ایرانی و همچنين آلمانی – شریف

آغاز اولین فراخوان پژوهش های  مشترک میان استادان و همچنين پژوهشگران ایرانی و همچنين آلمانی – شریف

به نقل از شریف: آغاز اولین فراخوان پژوهش های مشترک میان استادان و همچنين پژوهشگران ایرانی و همچنين آلمانی

قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل گفت: وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری جمهوری اسلامی ایران و همچنين وزارت آموزش و همچنين تحقیقات جمهوری فدرال آلمان (BMBF)در چارچوب همکاری های مشترک و همچنين با عنایت به تفاهم نامه ای که با یکدیگر دارند، توافق کردند تا اولین فراخوان طرح های مشترک تحقیقاتی را در سال شمسي ۲۰۱۹ اعلان عمومی کنند.

‌‌‌‌‌‌‌به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حسین سالار آملی اظهار داشت: این برنامه جذاب و جالب و خوب به مدت دو سال شمسي جرا خواهد شد و همچنين تنوع زیستی، اقتصاد بیولوژیک و همچنين امنیت غذایی، محیط زیست شامل آب، تغییرات آب و همچنين هوایی و همچنين سلامت اولویت های تحقیقاتی این فراخوان خواهند بود.
رئیس مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم گفت: طرح هایی که به مسائل و همچنين حوزه فنی و همچنين حرفه ای بپردازند، در اولویت انتخاب و همچنين حمایت قرار خواهند گرفت.
دکتر سالار آملی در خصوص اهداف این فراخوان مشترک گفت: تبادل محققان، توسعه کنسرسیوم تحقیقاتی، تهیه طرح‌های تحقیقاتی کامل و همچنين کاربرد آنها، هماهنگی همکاری دوجانبه بین محققان ایرانی و همچنين آلمانی و همچنين آماده سازی و همچنين اجرای رویدادهای دو جانبه مانند کنفرانس‌ها، کارگاه‌ها و همچنين کمپین‌های میدانی، از اهداف این فراخوان مشترک است.
وی افزود: متقاضیان باید پروپوزال‌های خود را بعد از هماهنگی با یک بررسي کننده و پروهشگر آلمانی به زبان انگلیسی تا تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ به مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از طریق ایمیل [email protected] ارسال کنند.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنين ملاحظه متن کامل فراخوان به زبان‌های انگلیسی و همچنين فارسی، نمونه پروپوزال و همچنين توضیحات جانبی به سایت مرکز همکاری های علمی بین المللی به نشانی https://cisc.msrt.ir/fa/news/category-archive/211/1397/9 رفت و آمد و مراجعه کنند.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

آغاز اولین فراخوان پژوهش های مشترک میان استادان و همچنين پژوهشگران ایرانی و همچنين آلمانی در تاریخ ۲ October 1397 | 9:53 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *