اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان رشته تربیت بدنی و همچنين قهرمانان برجسته ملی – شریف

اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان رشته تربیت بدنی و همچنين قهرمانان برجسته ملی – شریف

به نقل از شریف: اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان رشته تربیت بدنی و همچنين قهرمانان برجسته ملی

فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی آسیا (AUSF) به همراهی فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی چین(FUSC) به دانشجویان رشته تربیت بدنی و همچنين قهرمانان برجسته ملی، بورسیه‌های تحصیلی در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و همچنين دوره‌های کوتاه مدت یک ساله اعطا می‌کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، بر اساس اطلاعیه این فدراسیون، شرایط دریافت بورسیه‌های تحصیلی شامل دارا بودن ملیت ایرانی، مسلط بودن و تسلط داشتن کامل به زبان انگلیسی، موفقیت در مصاحبه حضوری، تلفنی یا اسکایپ است.
همچنین افرادی که دارای مدارک آیلتس، تافل یا HSK باشند در اولویت قرار خواهند گرفت. ترجمه ریز نمرات و همچنين مدرک دانشگاهی به زبان انگلیسی، ارائه پروپوزال یا study plan به زبان انگلیسی و همچنين دو معرفی‌نامه از استاد یا دانشیار به زبان انگلیسی نیز از دیگر شرایط دریافت این بورسیه است.
همچنین، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به ادارات کل تربیت بدنی قسمت و بخش‌های آموزش عالی و همچنين روسای هیات‌های ورزش‌های دانشگاهی استان رفت و آمد و مراجعه و همچنين یا مدارک خود را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۷ به این فدراسیون ارسال کنند. بدیهی است درخواست‌های بعد از این تاریخ مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی درخصوص شرایط سنی متناسب با بورسیه مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين آگاهی از جزئیات بیشتر به سایت فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به آدرس الکترونیکی http://www.iusf.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان رشته تربیت بدنی و همچنين قهرمانان برجسته ملی در تاریخ ۲۵ October 1397 | 10:00 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *