امضای سه تفاهم‌نامه همکاری با پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی شریف – شریف

امضای سه تفاهم‌نامه همکاری با پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی شریف – شریف

به نقل از شریف: امضای سه تفاهم‌نامه همکاری با پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی شریف

سه تفاهم‌نامه همکاری در راستای اهداف پارک علم و همچنين فناوری و همچنين ناحیه نوآوری شریف با حضور دست يار علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری، شهردار تهران و همچنين رئیس دانشگاه صنعتی شریف، به امضا رسید.

به نقل از اداره روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، اولین تفاهم نامه در خصوص توسعه ناحیه فناوری شریف مابین معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری، شهرداری منطقه دو و همچنين پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی شریف به امضا رسید.

پیاده سازی و همچنين تقویت ناحیه نوآوری شریف به منظور حمایت، توسعه کسب و همچنين کارهای خلاقانه و همچنين استارتاپ ها، اپلیکیشن های مدیریت شهری و همچنين.. از موضوعات این توافق‌نامه است.

در این طرح دانشگاه صنعتی شریف اجازه دارد با هماهنگی شهرداری منطقه دو در سطح منطقه به فعالیت‌های همسو با اهداف شهرداری منطقه دو بپردازد. همچنین شهرداری در حوزه تخصصی خود از استارتاپ های محصول محور در حوزه مدیریت شهری حمایت معنوی می کند.

تفاهم‌نامه دوم؛ بین پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی شریف و همچنين نهاد فاوای شهرداری تهران است که توسط مدیرعامل و همچنين عضویت هیات مدیره (محمد فرجو) و همچنين (مجید دهبیدی پور) رئیس پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی شریف امضا شد.

موضوع این تفاهم نامه شامل ایجاد زمینه برای توسعه تعاملات دو طرفه و همچنين هم افزایی میان نهاد و همچنين پارک، بررسی نحوه بهره بري و استفاده از ظرفیت‌های یکدیگر در پیشبرد اهداف مشترک، تدوین شیوه‌های حمایت از پژوهشگران و همچنين شرکت ها و همچنين استارتاپ های شهری و همچنين تسهیل شرایط برای برگزاری دوره های آموزشی رویدادها و همچنين سمینارهای آموزشی مشترک است.

همچنین بررسی نحوه بهره بري و استفاده از ظرفیت های علمی و همچنين دانشگاه، بررسی نحوه بهره بري و استفاده از قدرت علمی و همچنين تکنولوژی شرکت ها و همچنين استارتاپ های مرتبط در حل معظلات و مسائل و مشکلات شهری و همچنين تبیین شیوه های انجام پژوهش های کاربردی در قالب قراردادهای پژوهشی- مطالعاتی از دیگر موضوعات تفاهم نامه دوم است.

تفاهم نامه سوم؛ با موضوع تاسیس مرکز نوآوری توسعه فناوری های شهری و همچنين ساختمان شرکت سرمایه آب-خاک و همچنين توسعه و همچنين پارک علم و همچنين فناوری به امضای طرفین رسید که بین دفتر نوآوری و همچنين فناوری توسعه فناوری های ساختمان و همچنين شهرستان با همکاری شرکت سرمایه‌گذاری دانایان پارس و همچنين پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی شریف منعقد شد.

موضوع این توافق راه اندازی دفتر نوآوری و همچنين فناوری توسعه فناوری های ساختمان و همچنين شهرستان به منظور توسعه تعاملات دو طرفه و همچنين ایجاد هم‌افزایی بین پارک و همچنين شرکت، جهت حمایت از شکل‌گیری و همچنين رشد استارتاپ ها و همچنين شرکت‌های دانش بنیان در حوزه فناوری های مرتبط با صنعت ساختمان و همچنين سرويس ها و خدمات شهری است.

م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴

امضای سه تفاهم‌نامه همکاری با پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ ۲۶ October 1397 | 11:55 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *