امضای پنچ قرارداد همکاری میان شرکت های دانش بنیان و همچنين قسمت و بخش صنعت – شریف

امضای پنچ قرارداد همکاری میان شرکت های دانش بنیان و همچنين قسمت و بخش صنعت – شریف

به نقل از شریف: امضای پنچ قرارداد همکاری میان شرکت های دانش بنیان و همچنين قسمت و بخش صنعت

در دومین همایش مدیران ارتباط با صنعت دانشگاهها که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است؛ پنج قرارداد همکاری شرکت های دانش بنیان و همچنين قسمت و بخش صنعت به امضاء رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، با انعقاد قرارداد میان معاونت پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين معاونت سیاستگذاری فناوری معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری از ثبت پتنت شرکت های دانش بنیان حمایت مالی می مي شود.

در آیین امضای قراردادهای دانش بنیان؛ قرارداد احیای مرحله‌ای تالاب انزلی به روش زیست پالایی تسریع یافته و همچنين افزایش حجم آبگیری، میان شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان و همچنين نهاد حفاظت محیط زیست با اعتبار بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال به امضا رسید.

در ادامه این برنامه جذاب و جالب و خوب، قرارداد طراحی، ساخت و همچنين بهره‌برداری از دمو پلنت غشایی برای استحصال دی اکسید کربن از گاز دودکش، میان شرکت دانش بنیان گاز کربنیک شهرکرد و همچنين پژوهشگاه پلیمر و همچنين پتروشیمی با مبلغ ۱۰۱ میلیارد و همچنين ۵۶ میلیون ریال به امضا رسید.

با انعقاد قرارداد ساخت و همچنين نصب و همچنين راه‌اندازی یک دستگاه سامانه بازرسی کامیونی مدل سیار به همراه ارائه سرويس ها و خدمات گارانتی میان شرکت سامانه گر امین و همچنين شرکت سیار صنعت سپاهان، با بهره بري و استفاده از این دستگاه بومی به انجام مسائل گمرگ و همچنين مرزبانی کمک خواهد شد.

انعقاد قرارداد تولید انواع مرکب‌های پرینتر و همچنين پلاترهای جوهرافشان با بهره بري و استفاده از مواد معدنی، گیاهی و همچنين فناوری نانو از دیگر قراردادهایی بود که با حضور وزیر علوم به امضا رسید و همچنين با انعقاد این قرارداد میان شرکت نانو رنگ افشان و همچنين شرکت تجهیز گاما مستقر در پارک علم و همچنين فناوری زنجان، ایران به جمع پنج کشور تولیدکننده مرکب پرینتر و همچنين پلاترهای جوهرافشان خواهد پیوست.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

امضای پنچ قرارداد همکاری میان شرکت های دانش بنیان و همچنين قسمت و بخش صنعت در تاریخ ۴ October 1397 | 1:58 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *