انعقاد تفاهم‌نامه اعتبارسنجی برنا‌مه‌های آموزش مهندسی دانشگاه‌های کشور – شریف

انعقاد تفاهم‌نامه اعتبارسنجی برنا‌مه‌های آموزش مهندسی دانشگاه‌های کشور – شریف

به نقل از شریف: انعقاد تفاهم‌نامه اعتبارسنجی برنا‌مه‌های آموزش مهندسی دانشگاه‌های کشور

نخستین طرح اجرایی در سطح ملی، به منظور اعتبارسنجی آموزش‌های دانشگاهی کشور و همچنين در جهت تحقق برنامه جذاب و جالب و خوب‌های زیربنایی ارتقای کیفیت آموزش در دانشگاه‌های کشور، در قالب تفاهم‌نامه اعتبارسنجی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آموزش مهندسی با یکی از موسسات معتبر مرتبط با انجمن‌های علمی، فردا (هفدهم دیماه ۱۳۹۷) منعقد می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدرضا آهنچیان مدیر کل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزش عالی در این خصوص اظهار داشت: مراحل مطالعاتی و همچنين کارشناسی این طرح با مشارکت مؤسسه ارزشیابی آموزش مهندسی ایران و همچنين دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزش عالی طی شده است و همچنين طرح اعتبارسنجی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آموزشی رشته‌های مهندسی در قالب تبادل تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين موسسه ارزشیابی آموزش مهندسی ایران انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: این طرح در مرحله نخست در ۷ دانشگاه کشور انجام می‌مي شود و همچنين نتایج حاصله مبنای تصمیم در مورد تداوم آن هم خواهد بود.
دکتر آهنچیان خاطرنشان کرد: با امضای این تفاهم‌نامه همکاری از سوی دکتر مجتبی شریعتی نیاسر دست يار آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين دکتر حائری یزدی رئیس موسسه ارزشیابی آموزش مهندسی ایران، نخستین اقدام رسمی در سطح ملی برای اعتبارسنجی آموزش‌های دانشگاهی کشور آغاز خواهد شد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

انعقاد تفاهم‌نامه اعتبارسنجی برنا‌مه‌های آموزش مهندسی دانشگاه‌های کشور در تاریخ ۱۶ October 1397 | 11:45 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *