اولین فراخوان مشترک همکاری‌های پژوهشی استادان و همچنين پژوهشگران ایرانی و همچنين آلمانی منتشر شد – شریف

اولین فراخوان مشترک همکاری‌های پژوهشی استادان و همچنين پژوهشگران ایرانی و همچنين آلمانی منتشر شد – شریف

به نقل از شریف: اولین فراخوان مشترک همکاری‌های پژوهشی استادان و همچنين پژوهشگران ایرانی و همچنين آلمانی منتشر شد

اولین فراخوان مشترک وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ایران با وزارت فدرال آموزش و همچنين پژوهش آلمان (BMBF) برای تبادل محققان و همچنين اجرای پروژه‌های مشترک اعلام شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این فراخوان با هدف تبادل محققان، توسعه کنسرسیوم پژوهش، تدوین طرح‌های تحقیقاتی جامع و همچنين کاربرد آنها، هماهنگی در زمینه همکاری دوجانبه بین شرکای ایرانی و همچنين آلمانی، تدارک هدایت و همچنين اجرای رویدادهای مشترک مانند کنفرانس‌ها، کارگاه‌ها و همچنين یا طرح‌های میدانی است.

ایجاد همکاری‌های جدید یا توسعه همکاری‌های قبلی میان شرکای ایرانی و همچنين آلمان، آماده سازی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کاربردی جهت توسعه همکاری برای پروژه‌های مهم تحقیقاتی که قابل ارائه و همچنين دریافت حمایت مالی مانند حمایت مالی اتحادیه اروپا، افق اروپا، نهاد‌های حامی پژوهش کشور آلمان ( DFG ) و همچنين یا فراخوان‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متنوع و گوناگون و مختلف از دیگر رویکردهای این فراخوان است.

متقاضیان برای شرکت در این فراخوان تا تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ می‌توانند پروپوزال‌های خود را ارائه دهند.

ر. ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

اولین فراخوان مشترک همکاری‌های پژوهشی استادان و همچنين پژوهشگران ایرانی و همچنين آلمانی منتشر شد در تاریخ ۵ October 1397 | 11:47 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *