بازدید دکتر شمیرانی ازمراکز آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی استان اصفهان – شریف

بازدید دکتر شمیرانی ازمراکز آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی استان اصفهان – شریف

به نقل از شریف: بازدید دکتر شمیرانی ازمراکز آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی استان اصفهان

دکترفرزانه شمیرانی، مدیرکل دفتر آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در سفر به استان اصفهان ضمن شرکت در نشست مجمع عمومی موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی منطقه ۶ کشور، از فضاها و همچنين امکانات آموزشی، پژوهشی ۱۳ دانشگاه و همچنين موسسه غیردولتی غیرانتفاعی استان اصفهان بازدید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در راستای تحقق سیاست های ساماندهی، مدیریت، نظارت و همچنين ارزیابی مؤسسه های آموزش عالی و همچنين دانشگاه های غیردولتی غیرانتفاعی و همچنين ارائه راهکارهای مناسب اجرایی در زمینه نظارت و همچنين ارزیابی موسسات به منظور ارتقای کیفیت آموزشی و همچنين پژوهشی این مراکز آموزش عالی، بازدید از مؤسسات یکی از مهم ترین اولویت های کاری دفتر آموزش عالی غیر دولتی است.
به همین منظور از ابتدای سال شمسي تا کنون بیش از ۱۰۰ موسسه غیر دولتی، غیرانتفاعی دراستان های آذربایجان غربی، تهران، خوزستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان، ایلام، کرمانشاه، فارس، مازندران، سیستان و همچنين بلوچستان مورد بازدید قرار گرفته که نتایج و همچنين نقل از بازدید ها در تصمیم گیری ها و همچنين در کارگروه های متنوع و گوناگون و مختلف این دفتر مورد بهره بري و استفاده قرار می گیرد.
همچنین همزمان با برنامه جذاب و جالب و خوب بازدید از موسسات با مشارکت دانشگاه ها و همچنين مؤسسه های آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی، به منظور رسیدگی، بررسی و همچنين یافتن راه حل برای معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين تصمیم سازی، شرکت در نشست های استانی موسسات شامل رئوس برنامه جذاب و جالب و خوب های این دفتر است.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

بازدید دکتر شمیرانی ازمراکز آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی استان اصفهان در تاریخ ۹ October 1397 | 9:00 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *