بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران /اسکان۸۰۰ دانشجو ی فاقد سرای دانشجویی – شریف

بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران /اسکان۸۰۰ دانشجو ی فاقد سرای دانشجویی – شریف

به نقل از شریف: بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران /اسکان۸۰۰ دانشجو ی فاقد سرای دانشجویی

مهندس ذوالفقار یزدان مهر،رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با هدف بررسی وضعیت زیرساختی مسائل رفاهی دانشجویی، از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران بازدید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران، در این بازدید مهندس یزدان مهر در نشستی با حضور دکتر محمدزاده رئیس دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران و همچنين سایر معاونان و همچنين مدیران این دانشگاه راهکارهای حل معظلات و مسائل و مشکلات این دانشگاه را مورد بررسی قرار دادند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان با توصیه به جذب خیرین و همچنين سرمایه‌گذاران مشتاق به ساخت فضاهای آموزشی و همچنين ضرورت افزایش درآمدزایی با توجه به ظرفیت‌های منطقه شامل بندر امیرآباد، خاطر نشان کرد تا مساعدت‌هایی در زمینه‌های پرداخت ودیعه بابت اجاره سرا، تجهیز اتاق سلامت، تجهیز آشپزخانه صورت گیرد.
یزدان مهر از پرداخت کمک رهن برای ۸۰۰ دانشجوی فاقد سرای دانشجویی خبر داد و همچنين افزود: برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برای ساخت سرای دانشجویی ۲۵۰ نفره با ارائه تسهیلات صندوق نهایی شد.
وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان با رصد معظلات و مسائل و مشکلات دانشجویان در سال شمسي جاری با توزیع اقلام اساسی مانند گوشت، برنج و همچنين شکر و همچنين هم چنین تجهیز سراها و همچنين آشپزخانه زمینه رضایتمندی روبه رشد دانشجویان را فراهم کرده است.
دکتر محمدزاده، رئیس دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران با بیان برخی از معظلات و مسائل و مشکلات زیرساختی و همچنين مالی دانشگاه؛ در خصوص سراهای دانشجویی و همچنين کمبود سرانه آن هم، ساخت غذاخوری و همچنين رستوران جدید دانشگاه و همچنين پروژه نیمه ساخت بوفه و همچنين سلف باز و همچنين برخی دیگر از حوزه های مرتبط با صندوق رفاه پرداخت.
درپایان این نشست رئیس صندوق رفاه دانشجویان به اتفاق رئیس دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران، اعضای هیات رییسه و همچنين جمعی از معاونان و همچنين مدیران این دانشگاه از سلف سرویس دانشگاه بازدید کرده و همچنين ضمن گفتگو با دانشجویان از نزدیک در جریان کم و همچنين کیف معظلات و مسائل و مشکلات این حوزه قرار گرفتند.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران /اسکان۸۰۰ دانشجو ی فاقد سرای دانشجویی در تاریخ ۱ October 1397 | 2:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *