بازدید معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری از نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران – شریف

بازدید معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری از نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران – شریف

به نقل از شریف: بازدید معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری از نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران

دکتر سورنا ستاری دست يار علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری و همچنين رئیس بنیاد ملی نخبگان ، صبح امروز( یکشنبه) در بازدید از نهاد پژوهشهای علمی و همچنين صنعتی ایران با توانمندیهای این نهاد در حوزههای متنوع و گوناگون و مختلف آشنا شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران، در این بازدید دکتر ستاری به همراه دکتر علیرضا عشوری رئیس نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران از شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور و همچنين همچنین پژوهشکده فناوری های شیمیایی این نهاد بازدید و همچنين از نزدیک با توانمندی ها و همچنين تولیدات این شرکت ها و همچنين پژوهشکده آشنا شدند.
دکتر ستاری با ابراز خوشنودی از این بازدید، ابراز امیدواری کرد که اهداف مدنظر نهاد هرچه زودتر در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف بررسي کننده و پروهشگر گردد و همچنين معاونت علمی ریاست جمهوری نیز در این مسیر حمایت های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را انجام خواهد داد.
در این بازدید دکتر ستاری از شرکت های سرو هیدرولیک پویا (فعال در حوزه تولید شیرهای سلونوئیدی مبتنی بر استانداردهای هوایی)، شرکت ارتباطات موج بر شهاب (طراحی و همچنين ساخت رادار نفوذ در زمین)، شرکت بکرپارت خاورمیانه (ساخت رادیو VHF رادیویی) شرکت نیکا کمپرسور (طراحی وساخت قطعات کمپرسورهای رفت و همچنين برگشتی) شرکت امین آسیافناورپارس (طراحی و همچنين ساخت آسیاب گلوله تفنگ ای سیاره ) شرکت هوشمند نمایه افراز (طراخی و همچنين تولید سیستم پرتال ثبت تخلف سرعت لیزری) دیدن کرد.
نهاد پژوهش‌های علمی و همچنين صنعتی ایران در طول چهار دهه فعالیت در عرصه علم و همچنين فناوری نقش مؤثری در تحقق برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنين سیاست‌های کلان ملی داشته است. هدایت و همچنين حمایت از پژوهشگران، نوآوران و همچنين مبتکران مهم ترین ارزش بنیادین و همچنين مبنای تاسیس نهاد می‌باشد که در طی زمان بر گستره و همچنين تنوع حمایت‌ها افزوده گردیده و همچنين شکل و همچنين قالب پهناور و بزرگ تر و همچنين متنوع‌تری به خود گرفته است به گونه‌ای که امروز نهاد پژوهش‌های علمی و همچنين صنعتی ایران حیطه وسیعی از فعالیت‌های پژوهشی و همچنين فناوری را در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف اجرایی و همچنين حمایتی پوشش می‌دهد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

بازدید معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری از نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران در تاریخ ۲ October 1397 | 9:46 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *