با همکاری سایر نهادهای مسئول حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان را افزایش می دهیم – شریف

با همکاری سایر نهادهای مسئول حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان را افزایش می دهیم – شریف

به نقل از شریف: با همکاری سایر نهادهای مسئول حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان را افزایش می دهیم

دکتر محمد رضا آهنچیان، مدیرکل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آموزش عالی در دیدار با نمایندگان دانشجویان استعدادهای درخشان گفت: با همکاری قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف وزارت علوم و همچنين سایر نهادهای مسئول، حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان را افزایش می دهیم.

ه نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در نشست عصر امروز (سه شنبه) مدیرکل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آموزش عالی وزارت علوم و همچنين نمایندگان دانشجویان استعدادهای درخشان مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنين دکترای دانشگاه های سراسر کشور، زمینه های حمایت بیشتر از دانشجویان استعدادهای درخشان مورد بررسی قرار گرفت.
دکتر محمد رضا آهنچیان، در این نشست گفت: تلاش می کنیم با اصلاح آیین نامه های موجود و همچنين جلب همکاری همه قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف وزارت علوم و همچنين نهادهای مسئول از قبیل بنیاد ملی نخبگان و همچنين نهاد نظام وظیفه، از دانشجویان استعدادهای درخشان حمایت های بیشتری کنیم و همچنين برگزاری این نشست برای دریافت نظرات دانشجویان و همچنين بهره بري و استفاده از خرد جمعی گرفته شده است.
وی تاکید کرد: دانشجویان یاوران نقاد مسئولان وزارت علوم خواهند بود و همچنين تلاش شبانه روزی مدیران این وزارت خانه برای رشد علمی کشور و همچنين در راستای اهداف و همچنين تلاش های دانشجویان است.
مدیرکل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آموزش عالی وزارت علوم افزود: دانشجویان استعدادهای درخشان تلاش کنند رشد خود را از آموزش فراتر برده و همچنين درهمه ابعاد پژوهشی، فرهنگی، هنری و همچنين ورزشی در جمع سرآمدان دانشگاه قرار بگیرند.
وی تاکید کرد: حضور دانشجویان استعدادهای درخشان در برنامه جذاب و جالب و خوب های فوق برنامه جذاب و جالب و خوب، فعالیت های گروهی و همچنين کمک به سایر دوستان و همچنين همکلاسی ها باعث همدلی و همچنين همراهی همه دانشجویان با آنها شده و همچنين به موفقیت بیشتر کمک مي کند.
دکتر آهنچیان از دانشجویان خواست تا در صورت علاقه مندی در کنار مدیران و همچنين کارشناسان دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آموزش عالی وزارت علوم قرار گرفته و همچنين همواره پیشنهادات و همچنين انتقادات خودرا به این دفتر ارسال کنند.
در ادامه این نشست، تعدادی از دانشجویان دیدگاه ها و همچنين سوالات خودرا در خصوص رویه های موجود حمایت از استعدادهای درخشان مطرح کردند و همچنين مدیریت و همچنين کارشناسان این دفتر پاسخ های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را ارائه کردند.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

با همکاری سایر نهادهای مسئول حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان را افزایش می دهیم در تاریخ ۱۱ October 1397 | 7:07 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *