توجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است – شریف

توجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است – شریف

به نقل از شریف: توجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است

نماینده شهروندان و مردم شهر نهاوند در مجلس شورای اسلامی در آیین آغاز عملیات عمرانی خوابگاه دخترانه دانشگاه نهاوند، عنایت دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به توسعه کیفی دانشگاه‌ها شامل دانشگاه نهاوند را شایسته تحسین دانست.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه نهاوند، دکتر حسن بهرام نیا در آیین کلنگ زنی سرای دانشجویی دانشگاه نهاوند که امروز (دوشنبه) با حضور مهندس ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و همچنين رییس صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد از عنایت و همچنين توجه دکتر غلامی وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاه‌ها قدردانی کرد.

به گفته وی، شتاب توسعه امکانات رفاهی شامل: ساخت خوابگاه، صنعتی شدن سلف سرویس، ایجاد چمن مصنوعی و همچنين تجهیز خوابگاه‌ها با مدیریت دکتر غلامی رشد داشته است و همچنين تلاش های صندوق رفاه دانشجویان نیز در توجه به منطقه ها و مناطق کمتر توسعه یافته مطلوب می باشد.

در ادامه مهندس ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و همچنين رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: دانشگاه نهاوند در شهرستان نهاوند شامل دانشگاه‌هایی است که با کمبود خوابگاه مواجه می باشد و همچنين با تسهیلاتی که دانشگاه و همچنين صندوق رفاه کمک مي کند یک سرای دانشجویی با ظرفیت ۲۵۰ فرد يا شخص و همچنين با امکانات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري امروز در سایت این دانشگاه کلنگ‌زنی و همچنين عملیات اجرایی آن هم انجام خواهد شد که مشکلی در ارتباط و رابطه با تخصیص اعتبار آن هم وجود ندارد.

وی افزود: این سرا با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال با مشارکت و همچنين همکاری صندوق رفاه دانشجویان و همچنين دانشگاه ملایر و همچنين به صورت تسهیلات بانکی ساخته می مي شود.

م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

توجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است در تاریخ ۲۴ October 1397 | 7:19 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *