حمایت وزارت علوم از طرح های عمرانی خیرساز دانشگاهها/ بهره برداری از ۱۰۰طرح خیرساز تا پایان سال شمسي جاری – شریف

حمایت وزارت علوم از طرح های عمرانی خیرساز دانشگاهها/ بهره برداری از ۱۰۰طرح خیرساز تا پایان سال شمسي جاری – شریف

به نقل از شریف: حمایت وزارت علوم از طرح های عمرانی خیرساز دانشگاهها/ بهره برداری از ۱۰۰طرح خیرساز تا پایان سال شمسي جاری

مدیر کل دفتر نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم در بازدید از دانشگاه تربت حیدریه گفت: وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به تکمیل طرح های عمرانی خیرساز در دانشگاهها کمک می کند و همچنين تا پایان سال شمسي جاری ۱۰۰ طرح خیرساز با حمایت وزارت علوم به بهره برداری خواهد رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر جمشید اسماعیلی روز چهارشنبه ضمن بازدید از پژوهشکده ملی زعفران، پروژه های عمرانی در حال اجرا همچون سالن ورزشی، مسجد و همچنين ساختمان سلف سرویس و همچنين همچنین پروژه های انجام شده در یک سال شمسي قبل دانشگاه تربت حیدریه، در جمع اعضای بنیاد خیرین حامی این دانشگاه حضور یافت.

وی در این نشست ضمن تشریح فرصت ها و همچنين فرایندهای کاری حوزه عمرانی وزارت علوم با اشاره به عزم این وزارت خانه در حمایت از طرح های ۵۰ درصدی خیرساز در دانشگاه ها تصریح کرد: حدود ۴۰۰ پروژه فعال ۵۰ درصدی خیرساز آموزشی، پژوهشی، ورزشی و همچنين مسجد در سطح دانشگاهها وجود دارد که تا پایان سال شمسي جاری از این تعداد ۱۰۰ طرح با حمایت وزارت علوم به پایان خواهد رسید.

به گفته مدیر کل دفتر نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، ۳۵۰ پروژه عمرانی ملی نیز در سطح دانشگاههای کشور داریم که تا پایان سال شمسي جاری از این تعداد ۱۰۰ پروژه قابل افتتاح است.

م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

حمایت وزارت علوم از طرح های عمرانی خیرساز دانشگاهها/ بهره برداری از ۱۰۰طرح خیرساز تا پایان سال شمسي جاری در تاریخ ۲۶ October 1397 | 7:40 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *