دانشگاه کاشان امروز شناخته شدن و شهرت جهانی یافته است – شریف

دانشگاه کاشان امروز شناخته شدن و شهرت جهانی یافته است – شریف

به نقل از شریف: دانشگاه کاشان امروز شناخته شدن و شهرت جهانی یافته است

دست يار اول رئیس جمهور دانشگاه کاشان را یکی از دانشگاه‌های مطرح کشور و همچنين جهان عنوان کرد و همچنين گفت: خوشبختانه امروز دانشگاه کاشان در نظام‌های رتبه‌بندی، شهره جهانی یافته است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کاشان، دکتر اسحاق جهانگیری در مراسم افتتاح طرح‌های کاشان، از دانشگاه کاشان در برگزاری این مراسم قدردانی کرد و همچنين گفت: باید این موفقیت‌ها را به مسئولان این شهرستان فرهنگی و همچنين دانشگاهی تبریک گفت و همچنين انشاءالله توسعه و همچنين پیشرفت روزافزون کاشان را شاهد باشیم.
وی مسیر توسعه کشور را بسیار عالی و همچنين امیدوارکننده دانست و همچنين افزود: مسیر توسعه کشور به فضل الهی با سرعت خوبی پیش می رود و همچنين هر روز شاهد افتتاح طرح‌های عظیم و همچنين در حال اجرا در اقصا نقاط کشور هستیم که بسیار مثبت و همچنين امیدوار کننده است.
دکترجهانگیری یکی از اهداف آمریکائی ها را دلسرد کردن شهروندان و مردم شهر نسبت به آینده کشور و همچنين نظام عنوان کرد و همچنين اظهار داشت: ما به معظلات و مسائل و مشکلات کشور واقف هستیم و همچنين این شرایط دشوار را با لطف خداوند تبارک و تعالي و همچنين همت مدیران در حکومت تدبیر و همچنين امید به سرانجام می رسانیم.
دست يار اول رئیس جمهور با اشاره به آستانه چهلمین سال شمسي انقلاب خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی با تمام معظلات و مسائل و مشکلات به خاطر اهداف، آرمان ها، رفاه، استقلال و همچنين استقرار اسلام در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف حکومتی همچنان پیش می رود اگرچه با مشکلاتی مواجه است ولي بايد توجه داشت شهروندان و مردم شهر به نظام وفادار خواهند بود.
دکترجهانگیری با بیان اینکه وقتی به توانمندی صنعتی ایران نگاه می کنیم بالاتر از این کشورهاست، ادامه داد: ایران را نباید با کشورهای اروپایی مقایسه کرد بلکه با کشورهای نفتی منطقه مانند عربستان باید قیاس مي شود.
وی با اشاره به حرکت کشور در راه صنعتی شدن اضافه کرد: هیچ طرح بزرگی در ایران صنعتی نشده مگر اینکه از نظر طراحی، مهندسی و همچنين محاسبات همه به دست مهندسين و متخصصين داخلی انجام گرفته است.
دست يار رییس جمهوری اظهارداشت: ما امروز به معنای واقعی کشور سازنده نیروهای برق هستیم و همچنين در مناقصه های بین المللی برای ساخت نیروگاه ها در سراسر جهان شرکت می کنیم.
وی کاشان را از منطقه ها و مناطق کویری عنوان کرد و همچنين یادآورشد: مهمترین پيشامد جديد این شهرستان کویری مشکل آب است که با انتقال آب زاینده رود به کاشان باز این شهرستان با کمبود آب مواجه است.
دست يار اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: طرح های تصفیه فاضلاب و همچنين بازچرخانی آب جزو اصلی‌ترین کارهایی است که باید انجام مي شود.
دکترجهانگیری اظهارامیدواری کرد: تا با وفاق و همچنين انسجام و همچنين همدلی بتوان بر تمام معظلات و مسائل و مشکلات کشور فائق آمد و همچنين توسعه و همچنين آبادانی کشور را در تمامی زمینه ها شاهد بود.
دست يار اول رییس جمهوری با همراهی وزیر نیرو برای بهره برداری و همچنين بازدید از طرح توسعه نیروگاه سیکل ترکیبی، طرح توسعه شرکت هامون نایزه و همچنين مدول دوم تصفیه منزل و خانه فاضلاب شهرستان کاشان به کاشان سفر کردند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

دانشگاه کاشان امروز شناخته شدن و شهرت جهانی یافته است در تاریخ ۲۴ October 1397 | 3:03 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *