درمانگاه پیشرفته دانشگاه الزهرا (س) به بهره برداری رسید – شریف

درمانگاه پیشرفته دانشگاه الزهرا  (س)  به بهره برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: درمانگاه پیشرفته دانشگاه الزهرا (س) به بهره برداری رسید

فاز دوم (طرح توسعه) درمانگاه دانشگاه الزهرا با حضور مهندس ذوالفقار یزدان مهر، مشاور وزیر و همچنين رئیس صندوق رفاه دانشجویان به بهره برداری رسید,

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، آیین بهره برداری از فاز دوم درمانگاه دانشگاه الزهرا (س) با حضور رئیس دانشگاه الزهرا (س)، نماینده مقام معظم رهبری در این دانشگاه، معاونان اداری و همچنين مالی ودانشجویی، رئیس درمانگاه و همچنين برخی از رؤسا، مدیران و همچنين کارشناسان دانشگاه الزهرا، پزشکان و همچنين دیگر پرسنل درمانی این درمانگاه برگزار شد.
در این آیین مهندس یزدان مهر درمانگاه دانشگاه الزهرا را بسیار خوب ارزیابی نمود و همچنين پیشنهاد داد کلینیک دانشگاه الزهرا در سایت وزارت علوم به عنوان یک الگوی موفق برای بهره مندی دانشجویان دانشگاه های مجاور دانشگاه الزهرا (س) مورد بهره بري و استفاده قرار گیرد.
درمانگاه دانشگاه الزهرا قدمتی ۳۰ ساله دارد و همچنين در سال شمسي‌های متمادی با سرويس ها و خدمات متفاوتی در خدمت دانشجویان، اساتید و همچنين کارکنان دانشگاه بوده است.
در آبان‌ماه سال شمسي ۱۳۹۶ درمانگاه تخصصی دانشگاه الزهرا، مجهز به تجهیزات به روز پزشکی افتتاح شد که دارای قسمت و بخش‌هایی زيرا و به درستي که پزشک عمومی، سرويس ها و خدمات پرستاری، اپتومتری، تغذیه، دندان‌پزشکی، متخصص زنان و همچنين زیبایی بود.
با افتتاح فاز دوم این درمانگاه قسمت و بخش‌های جدیدی زيرا و به درستي که، متخصص داخلی، جراح عمومی، متخصص اطفال، فیزیوتراپی، مراقبت‌های پوستی، ارتوپدی فنی و همچنين مامایی به آن هم اضافه شد.
در حال حاضر این درمانگاه تخصصی با کادر مجرب پزشکی و همچنين تخصصی شامل، ۳ پزشک عمومی، ۳ دندان‌پزشک ،۱ متخصص زنان، ۱ متخصص داخلی، ۱ متخصص پوست و همچنين زیبایی، ۱ فوق تخصص جراحی، ۱ کارشناس ارشد مامایی، ۲ بهداشتکار دهان و همچنين دندان، ۱ متخصص اطفال، ۱ پزشک عمومی زیبائی، ۲ اپراتور پوست و همچنين زیبائی، ۲ اپرومتریست، ۲ متخصص و همچنين ۱ کارشناس تغذیه، ۱ تيم فیزیوتراپی در منزل و همچنين ۲ پرستار همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۳ و همچنين جمعه‌ها از ۹ صبح الی ۱۶ ارائه سرويس ها و خدمات کند
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷.

درمانگاه پیشرفته دانشگاه الزهرا (س) به بهره برداری رسید در تاریخ ۱۱ October 1397 | 6:17 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *