دکتر جعفری در سمت ریاست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و همچنين مهندسی زلزله ابقا شد – شریف

دکتر جعفری در سمت ریاست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و همچنين مهندسی زلزله ابقا شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر جعفری در سمت ریاست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و همچنين مهندسی زلزله ابقا شد

وزیر علوم تحقیقات و همچنين فناوری درحکمی، ریاست دکتر محمدکاظم جعفری را بر پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و همچنين مهندسی زلزله به مدت چهار سال شمسي تمدید و همچنين بر تولید بهتر دستاوردهای پژوهشی نوآورانه و همچنين فناورانه تاکید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن حکم دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر جعفری به شرح ذیل است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزنده جنابعالی و همچنين بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری، حکم تو در سمت رئیس پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و همچنين مهندسی زلزله برای یک دوره چهار ساله دیگر تمدید می‌مي شود.
پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و همچنين مهندسی زلزله از مراکز پژوهشی پهناور و بزرگ کشور است که در شرایط کنونی توانایی رفع بخشی از نیازمندی کشور را در پیش بینی پدیده زلزله و همچنين رویارویی با آن هم را دارد. لذا از جنابعالی انتظار می‌رود با توکل به خدواند سبحان، برپایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين با همکاری اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان، مأموریت‌های پژوهشگاه را در سطح ملی تعیین کنید و همچنين به نحو احسن به انجام رسانید.
شایسته است بهره بري و استفاده بهینه از امکانات موجود را برای تحقق مأموریت‌های پژوهشگاه در صدر مسائل قرار دهید و همچنين با همکاری سایر مؤسسات آموزش عالی، ارگان‌ها و همچنين نهاد‌های دولتی و همچنين غیر دولتی، زمینه تولید بهتر دستاوردهای پژوهشی نوآورانه و همچنين فناورانه را در حوزه تخصصی پژوهشگاه با هدف حل معضلات و همچنين چالش‌های ملی روز کشور فراهم آورید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت المال بکوشید و همچنين نهایت اهتمام خویش را در اعمال سیاست‌های مؤثر در صرفه جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت مقررات مالی، ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم پژوهشگاه به کار بندید.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

دکتر جعفری در سمت ریاست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و همچنين مهندسی زلزله ابقا شد در تاریخ ۸ October 1397 | 12:25 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *