دکتر رنجبر به سمت «سرپرست دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان» منصوب شد – شریف

دکتر رنجبر به سمت «سرپرست دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر رنجبر به سمت «سرپرست دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان» منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر حسن رنجبر عسکری را به سمت «سرپرست دانشگاه ولی‌عصر (عج) » منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر رنجبر آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست «دانشگاه ولی عصر (عج)» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر حسن رنجبر متولد سال شمسي ۱۳۳۹ در شهرستان رفسنجان، دارای دکترای فیزیک نظری از دانشگاه شیراز است و همچنين هم اکنون استاد تيم فیزیک دانشکده علوم پایه دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان می‌باشد.
مدیر تيم فیزیک و همچنين مدیر دفتر نظارت و همچنين ارزیابی و همچنين دست يار آموزشی و همچنين پژوهشی دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان از سال شمسي ۱۳۷۵ تا سال شمسي ۱۳۸۵، دست يار پژوهش و همچنين فناوری دانشگاه از سال شمسي ۱۳۸۹ تا تیرماه ۱۳۹۵ و همچنين قائم مقام ریاست دانشگاه از سال شمسي ۱۳۹۵ به تا حال، مدرس برتر تيم فیزیک در سال شمسي‌های ۸۷، ۸۸، ۸۹ و همچنين ۹۳، پژوهشگر برتر تيم فیزیک در سال شمسي‌های ۸۶، ۹۰، ۹۴ و همچنين ۹۶، پژوهشگر برتر دانشکده علوم در سال شمسي‌های ۸۷، ۹۱، ۹۳ و همچنين ۹۷، پژوهشگر برتر پیشکسوت در سال شمسي ۱۳۹۲ و همچنين دست يار پژوهشی برتر استان کرمان در سال شمسي ۱۳۹۱ از فعالیت‌های اجرایی می می‌باشد.
چاپ ۵۷ مقاله در مجلات معتبر علمی – پژوهشی داخلی و همچنين بین‌المللی، ارائه ۱۲۵ مقاله کنفرانسی، راهنمایی و همچنين مشاوره ۶۱ پایان نامه کارشناسی ارشد، راهنمایی پنج رساله دکتری، تألیف کتاب، مجری و همچنين همکار طرح‌های پژوهشی متنوع و گوناگون و مختلف از اهم فعالیت‌های پژوهشی دکتر رنجبر است.
وزیر علوم در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های دکتر محمدعلی دهقان رئیس سابق دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و همچنين تشکر کرد.
م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴
 

دکتر رنجبر به سمت «سرپرست دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان» منصوب شد در تاریخ ۲۹ October 1397 | 3:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *