دکتر غلامی از پژوهشگاه فضایی ایران بازدید کرد/ امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزیران علوم و همچنين ارتباطات – شریف

دکتر غلامی از پژوهشگاه فضایی ایران بازدید کرد/ امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزیران علوم و همچنين ارتباطات – شریف

به نقل از شریف: دکتر غلامی از پژوهشگاه فضایی ایران بازدید کرد/ امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزیران علوم و همچنين ارتباطات

دکتر منصور غلامی عصر امروز (سه‌شنبه ۱۱ دی‌ماه) به منظور آشنایی با آخرین دستاوردها از پژوهشگاه فضایی ایران بازدید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در ابتدای بازدید از پژوهشگاه فضایی ایران، ضمن ادای احترام به شهدای این پژوهشگاه، از دستاوردهای نمایشگاه فضایی شامل ماهواره‌های دوستی دانشگاه صنعتی شریف و همچنين پیام دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کرد و همچنين از نزدیک با آن هم‌ها آشنا شد. محققان و همچنين پژوهشگران حاضر در این نمایشگاه نیز به ارائه توضیحاتی در خصوص جزئیات این دستاوردها پرداختند.
دکتر محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات، دکتر مسعود برومند دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزیر علوم، دکتر محمود فتوحی فیروزآبادی رئیس دانشگاه صنعتی شریف، دکتر سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر جبارعلی ذاکری رئیس دانشگاه علم و همچنين صنعت نیز در این بازدید حضور داشتند.
در پایان، تفاهم نامه همکاری مشترک در توسعه فناوری‌ها، کسب‌وکارهای نوپا و همچنين کاربری‌های قسمت و بخش‌های فضایی ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات کشور بین وزاری علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات امضا شد.

ز.ح ۷۴/‏ ع. ع ۵۷

دکتر غلامی از پژوهشگاه فضایی ایران بازدید کرد/ امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزیران علوم و همچنين ارتباطات در تاریخ ۱۱ October 1397 | 4:58 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *