دکتر غلامی وزیر علوم: در حادثه دانشگاه آزاد اسلامی؛ مسأله بیشتر متوجه قسمت و بخش های فنی و همچنين اجرایی است – شریف

دکتر غلامی وزیر علوم: در حادثه دانشگاه آزاد اسلامی؛ مسأله بیشتر متوجه قسمت و بخش های فنی و همچنين اجرایی است – شریف

به نقل از شریف: دکتر غلامی وزیر علوم: در حادثه دانشگاه آزاد اسلامی؛ مسأله بیشتر متوجه قسمت و بخش های فنی و همچنين اجرایی است

وزیر علوم خاطر نشان کرد:‌ در واقع بیشتر قسمت و بخش حادثه انجام شده مرتبط به حوزه‌ فنی و همچنين اجرایی است و همچنين شاید مسئولان مربوطه کمتر توجه داشتند که ممکن است چنین حادثه‌ای اتفاق بیافتد و همچنين قطعاً باید کارهایی انجام مي شود تا دیگر شاهد چنین وضعیتی نباشیم.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حکومت، دکتر منصور غلامی در حاشیه جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران در جمع خبرنگاران در مورد رسیدگی‌های انجام شده درخصوص حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و همچنين تحقیقات، اظهار کرد: از روز نخست حادثه بدون انجام هیچ گونه تبلیغاتی، وزارت علوم بررسی های خود را در این زمینه آغاز کرد و همچنين نماینده وزیر و همچنين مسئولان قسمت و بخش حراست و همچنين معاونت پشتیبانی وزارت علوم موضوع را پیگیری کردند.

وی گفت: پیگیری‌های وزارت علوم در ابتدا برای رسیدگی هر چه خوبتر به وضعیت مجروحین بود و همچنين سپس بررسی علل و همچنين عوامل حادثه در دستور کار قرار گرفت. در جلسه قبل هیات حکومت نیز رئیس جمهوری دستور بررسی موضوع را صادر کردند که در جلسه امروز نقل از اولیه این رسیدگی‌ها ارائه شد.

وزیر علوم اظهار داشت: حادثه ای که در دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق افتاد بسیار ناگوار و همچنين تاثر برانگیز بود و همچنين من به خانواده هایی که عزیزان خودرا در این حادثه از دست دادند تسلیت عرض می کنم و همچنين برای کسانی که در بیمارستان خواهند بود آرزوی شفای عاجل دارم.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

دکتر غلامی وزیر علوم: در حادثه دانشگاه آزاد اسلامی؛ مسأله بیشتر متوجه قسمت و بخش های فنی و همچنين اجرایی است در تاریخ ۱۲ October 1397 | 5:18 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *