دیدار رئیس کرسی ایرانشناسی دانشگاه دولتی جمهوری ارمنستان با رئیس دانشگاه تبریز – شریف

دیدار رئیس کرسی ایرانشناسی دانشگاه دولتی جمهوری ارمنستان  با رئیس دانشگاه تبریز – شریف

به نقل از شریف: دیدار رئیس کرسی ایرانشناسی دانشگاه دولتی جمهوری ارمنستان با رئیس دانشگاه تبریز

دکتر وارتان وسکانیان ، رئیس کرسی ایرانشناسی دانشکده شرق شناسی دانشگاه دولتی جمهوری ارمنستان در دیدار با دکتر میررضا مجیدی رئیس دانشگاه تبریز، راه های توسعه همکاری‌های علمی و همچنين آموزشی بین دو کشور ارمنستان و همچنين ایران را مورد بررسی قرار دادند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تبریز، در این دیدار دکتر مجیدی و همچنين دکتر وارتان بر لزوم پیگیری توافق های قبلی به عمل آمده بین دانشگاه دولتی ایروان و همچنين دانشگاه تبریز تاکید کردند.

در ادامه این دیدار، دو طرف امکان توسعه برقرای ارتباطات علمی- فرهنگی بیشتر با مراکز علمی و همچنين آکادمیک شهرستان تبریز و همچنين به ویژه در عرصه ایرانشناسی و همچنين بازآموزی زبان فارسی در ارمنستان را خواستار شدند.

درپایان این دیدار رئیس دانشگاه تبریز و همچنين رئیس کرسی ایرانشناسی دانشکده شرق شناسی دانشگاه دولتی جمهوری ارمنستان خواستار بهره مندی از ظرفیت های دانشگاه های دو کشور جمهوری ارمنستان وجمهوری اسلامی ایران برای شکوفایی و همچنين اقتدار منطقه و همچنين دو ملت شدند.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

دیدار رئیس کرسی ایرانشناسی دانشگاه دولتی جمهوری ارمنستان با رئیس دانشگاه تبریز در تاریخ ۱۵ October 1397 | 1:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *