سرپرست موسسه پژوهشی حکمت و همچنين فلسفه ایران منصوب شد – شریف

سرپرست موسسه پژوهشی حکمت و همچنين فلسفه ایران منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست موسسه پژوهشی حکمت و همچنين فلسفه ایران منصوب شد

وزیر علوم ،تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی دکتر غلامرضا ذکیانی را به سمت سرپرست موسسه پژوهشی حکمت و همچنين فلسفه ایران منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر ذکیانی آمده است:
با توجه به توانایی‌های علمی و همچنين تجارب مدیریتی ارزنده جناب عالی در حوزه حکمت و همچنين فلسفه به موجب این حکم به سمت «سرپرست مؤسسه پژوهشی حکمت و همچنين فلسفه ایران» منصوب می‌شوید.
مؤسسه پژوهشی حکمت و همچنين فلسفه از مراکز شناخته شده و همچنين معتبر در حوزه فلسفه است که گستره عملکرد آن هم به داخل کشور محدود نیست و همچنين شعاع پرفروغ آن هم به حوزه‌های فلسفی خارج از کشور نیز گسترش یافته است. اکنون انتظار می‌رود آن هم مؤسسه با اتکا به قبل پر افتخار خود پژوهش‌های فلسفی را از طریق جلب همکاری فیلسوفان تراز اول گسترش دهد و همچنين با استناد به نظریه‌ها و همچنين الگوهای ذهنی ایرانی – اسلامی به حل چالش‌های علمی و همچنين فلسفی همت گمارد، تا همچون قبل کانونی برای تبادل نظر فیلسوفان و همچنين دوستداران فلسفه و همچنين تقویت کرسی‌های نظریه‌پردازی و همچنين آزاداندیشی در حوزه حکمی و همچنين فلسفی باشد.
امید است با توکل به خداوند سبحان و همچنين پیروی از آموزه‌های اسلامی و همچنين مبانی علمی ماموریت‌ها و همچنين وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تصويب شده و مصوب قانون حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و همچنين با جلب همکاری دانشگاهیان، اعضای هیئت علمی آن هم موسسه، پژوهشگران و همچنين صاحب‌نظران در مراکز دولتی و همچنين خصوصی حوزه پژوهشی نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمایید.
دکتر غلامرضا ذکیانی متولد ۱۳۴۵ ارومیه و همچنين فارغ‌التحصیل دوره دکترای فلسفه و همچنين حکمت اسلامی (گرایش منطق) از دانشگاه تربیت مدرس و همچنين دانشیار پایه ۲۶ دوره فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنين دارای تخصص در منطق قدیم، منطق جدید، فلسفه اسلامی، کلام، تاریخ فلسفه اسلامی و همچنين تاریخ فرق کلامی می‌باشد.
از سوابق اجرایی و همچنين علمی دکتر ذکیانی می‌قدرت به ریاست دانشکده ادبیات و همچنين زبان‌های خارجی و همچنين سرپرست دانشکده الهیات دانشگاه علامه طباطبایی اشاره کرد.
وی همچنین دارای مقالات و همچنين تألیفات متعدد در حوزه منطق، فلسفه و همچنين معارف اسلامی می‌باشد.
وزیر علوم در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه رئیس سابق مؤسسه پژوهشی حکمت و همچنين فلسفه ایران در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و همچنين تشکر کرد.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

سرپرست موسسه پژوهشی حکمت و همچنين فلسفه ایران منصوب شد در تاریخ ۲۴ October 1397 | 3:46 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *