"ششمین کنفرانس ملی آموزش و همچنين توسعه سرمایه انسانی" بهمن ماه برگزار می مي شود – شریف

"ششمین کنفرانس ملی آموزش و همچنين توسعه سرمایه انسانی" بهمن ماه برگزار می مي شود – شریف

به نقل از شریف: "ششمین کنفرانس ملی آموزش و همچنين توسعه سرمایه انسانی" بهمن ماه برگزار می مي شود

ششمین کنفرانس ملی آموزش و همچنين توسعه سرمایه انسانی، توسط اداره کل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين با همکاری انجمن آموزش و همچنين توسعه منابع انسانی و همچنين مراکز دانشگاهی، صنعتی و همچنين اداری کشور، ۷ الی ۸ بهمن ماه سال شمسي جاری در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، مهم ترین وجه تمایز ششمین کنفرانس ملی آموزش و همچنين توسعه سرمایه انسانی با سایر کنفرانس های حوزه آموزش و همچنين منابع انسانی در کشور، تمرکز بر موضوعات کاملاً کاربردی و همچنين تجربه محور است.

در این دوره از کنفرانس به منظور فراهم آوردن فضای یادگیری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوعی مانند سخنرانی های کلیدی، پنل های تخصصی، کارگاه های آموزشی، برگزاری سمیتئاترآموزش و همچنين سنجش صلاحیت حرفه ای مدیران و همچنين کارشناسان آموزش (سطح مقدماتی) نیز پیش بینی شده است.

ارائه مقالات برتر پژوهشی، تقدیر از نهاد های برتر شرکت کننده در ششمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش، تقدیر از شرکت کنندگان در سومین دوره جایزه برترین های آموزش و همچنين توسعه کارکنان، تقدیر از چهره ماندگار آموزش و همچنين برپایی نمایشگاه جانبی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های این نشست دو روزه می باشد.

تشریح مدل ها و همچنين روش های توسعه بزرگان و رهبران و همچنين مدیران نهاد ها و همچنين معرفی و همچنين توصیف کامل نمونه های موفق حوزه های یادگیری کشور شامل مهم ترین محورهای این کنفرانس است که همچون ادوار قبل با حضور مدیران و همچنين صاحب نظران برجسته این حوزه برگزار خواهد شد.

ر.ب ۴۵/ ع. ع۵۷

"ششمین کنفرانس ملی آموزش و همچنين توسعه سرمایه انسانی" بهمن ماه برگزار می مي شود در تاریخ ۲۲ October 1397 | 2:17 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *