ظرفیت دانشگاه ها ، قدرت پاسخگویی به همه نیازهای قسمت و بخش دفاعی کشور را دارد – شریف

ظرفیت دانشگاه ها ، قدرت پاسخگویی به همه نیازهای قسمت و بخش دفاعی کشور را دارد – شریف

به نقل از شریف: ظرفیت دانشگاه ها ، قدرت پاسخگویی به همه نیازهای قسمت و بخش دفاعی کشور را دارد

امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح در بازدید از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه شیراز ، این دانشگاه را سرمایه ارزشمند کشور توصیف کرد و همچنين گفت: ظرفیت دانشگاه ها ، قدرت پاسخگویی به همه نیازهای قسمت و بخش دفاعی کشور را دارد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شیراز، در نشست مشترک وزیر دفاع با رؤسا و همچنين معاونان دانشگاه‌های شیراز که در تالار دکتر مصطفوی دانشگاه شیراز برگزار شد، امیر سرتیپ حاتمی با ابراز خرسندی از تلاش‌ها و همچنين عملکرد استادان و همچنين دانشجویان دانشگاه‌های کشور به ویژه دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی شیراز، خواستار ارتقای سطح همکاری و همچنين اجرای طرح‌های راهبردی و همچنين کلان در دانشگاه‌ها شد.

وی به موضوع قدرت بازدارندگی و همچنين اقتدار کشور اشاره کرد و همچنين گفت: به واسطه پشتیبانی از صنایع کشور؛ نقش دانشگاه‌های کشور و همچنين جایگاه ممتاز آنها در منطقه بسیار مهم است و همچنين رویکرد صنایع باید بهره بري و استفاده حداکثری از این توانمندی باشد.

در ادامه نشست دکتر حمید نادگران رئیس دانشگاه شیراز، با اشاره به جایگاه دانشگاه شیراز به عنوان یکی از دانشگاه‌های مادر کشور، گزارشی از توانمندی‌ها و همچنين همکاری این دانشگاه با صنایع متنوع و گوناگون و مختلف کشور ارائه کرد.

وی قابلیت دانشگاه شیراز برای مشارکت در توسعه کشور را یک فرصت توصیف کرد و همچنين خواستار ارتقای سطح همکاری دانشگاه و همچنين صنایع شد.
 

در ابتدای این نشست استادان و همچنين رؤسای دانشگاه‌های استان به بیان عملکرد و همچنين نقطه نظرات خود در خصوص راهکارهای توسعه تعاملات و همچنين توسعه علم و همچنين فناوری پرداختند.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵

ظرفیت دانشگاه ها ، قدرت پاسخگویی به همه نیازهای قسمت و بخش دفاعی کشور را دارد در تاریخ ۱۸ October 1397 | 2:34 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *