قائم مقام وزیر علوم از نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و همچنين فناوری بازدید کرد – شریف

قائم مقام وزیر علوم از نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و همچنين فناوری بازدید کرد – شریف

به نقل از شریف: قائم مقام وزیر علوم از نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و همچنين فناوری بازدید کرد

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری عصر امروز سه شنبه با حضور در نمایشگاه بین المللی تهران از غرفه های نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و همچنين فناوری و همچنين ششمین نمایشگاه ساخت داخل بازدید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم در بازدید از غرفه های نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و همچنين فناوری با مخترعان و همچنين پژوهشگران حاضر در نمایشگاه گفتگو کرده و همچنين از نزدیک با آخرین دستاوردهای پژوهش و همچنين فناوری دانشگاهها و همچنين مراکز تحقیقاتی آشنا شد.
غرفه محصولات نمونه رونمایی شده در روز نخست نمایشگاه و همچنين غرفه های دانشگاه فنی و همچنين مهندسی گلپایگان و همچنين پارک های علم و همچنين فناوری خراسان جنوبی، اردبیل و همچنين مرکزی مورد بازدید قائم مقام وزیر علوم قرار گرفته و همچنين مخترعان حاضر در این غرفه ها در خصوص محصولات فناورانه موسسه خود توضیحات مبسوطی را به قائم مقام وزیر علوم ارائه کردند.
دکتر جعفر توفیقی رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و همچنين سرپرست اسبق وزارت علوم، دکتر مسعود تجریشی دست يار محیط زیست انسانی نهاد حفاظت محیط زیست و همچنين مدیران کل حوزه معاونت پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم، دکتر باقری را در این بازدید همراهی می کردند.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

قائم مقام وزیر علوم از نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و همچنين فناوری بازدید کرد در تاریخ ۴ October 1397 | 9:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *