لزوم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی به منظور پرداختن به مسائل جامعه و همچنين تربیت دانشجوی ماهر در دانشگاه‌ها – شریف

لزوم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی به منظور پرداختن به مسائل جامعه و همچنين تربیت دانشجوی ماهر در دانشگاه‌ها – شریف

به نقل از شریف: لزوم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی به منظور پرداختن به مسائل جامعه و همچنين تربیت دانشجوی ماهر در دانشگاه‌ها

دکتر مسعود شمس‌قسمت و بخش مشاور وزیر علوم و همچنين مدیرکل دفتر وزارتی بر ضرورت پرداختن به مسائل جامعه و همچنين تربیت دانشجوی ماهر در دانشگاه‌ها تأکید کرد و همچنين افزود: دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزشی با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين در نظر گرفتن چشم‌انداز در این دو اصل مهم، می‌توانند زمینه‌های رشد خود و همچنين نسل‌های آینده کشور را فراهم سازند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه ولایت، دکتر مسعود شمس‌قسمت و بخش مشاور وزیر علوم و همچنين مدیرکل دفتر وزارتی با حضور در دانشگاه ولایت ایرانشهر ضمن بازدید از فضاهای آموزشی و همچنين پروژه‌های عمرانی، با ریاست، معاونان، مدیران و همچنين اعضای هیئت علمی این دانشگاه دیدار و همچنين گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدار، دانشگاه ولایت را یکی از دانشگاه‌های خوب و همچنين موفق جنوب کشور دانست و همچنين افزود: با دیدن اقدامات ارزنده و همچنين رشد چشمگیر فضاهای آموزشی این دانشگاه با توجه به شرایط منطقه و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات فراوانی که منطقه ها و مناطق کمتر توسعه‌یافته دارند باید بگویم که دانشگاه ولایت یک دانشگاه سازنده و همچنين الگویی مناسب برای سازندگی است.
دکتر شمس‌قسمت و بخش افزود: سرويس ها و خدمات ارزشمندی که در دهه اخیر در این دانشگاه گرفته شده است، نشان از موفقیت، همدلی و همچنين عزم جزم مجموعه این دانشگاه دارد که قابل تقدیر است.
مشاور وزیر علوم با بیان اینکه یکی از پهناور و بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، توجه به رشد، پویایی و همچنين توسعه دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی است عنوان کرد: وجود ۴ میلیون دانشجو در سراسر کشور نشان از توجه حکومت به امر آموزش است و همچنين وزارت علوم نیز تمام تلاش خود را می‌کند که با ایجاد بسترهای مناسب و همچنين بهتر برای دانشگاه ولایت که در حال حاضر یک دانشگاه آموزشی است، قدم‌های موثری بردارد.
همچنین در این دیدار اعضای هیئت علمی نقطه نظرات و همچنين پیشنهادات خود را با مشاور وزیر علوم و همچنين مدیر کل دفتر وزارتی در میان گذاشتند.
غبارروبی مزار دو شهید گمنام، بازدید از پروژه‌های اجرا شده و همچنين در دست اجرا، خوابگاه‌ها، دانشکده‌ها، آزمایشگاه‌ها، سلف دانشگاه و همچنين شرکت در نماز جماعت دانشگاه از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بازدید یک روزه دکتر شمس‌قسمت و بخش به دانشگاه ولایت ایرانشهر بود.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

لزوم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی به منظور پرداختن به مسائل جامعه و همچنين تربیت دانشجوی ماهر در دانشگاه‌ها در تاریخ ۱۹ October 1397 | 9:50 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *