پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و همچنين فناوری – شریف

پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و همچنين فناوری – شریف

به نقل از شریف: پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و همچنين فناوری

دکتر محمدتقی نظرپور دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با صدور پیامی سالروز تشکیل این نهاد را تبریک گفت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، پانزدهم دی ماه سالروز صدور پیام تاریخی حضرت امام و پيشوا خمینی (ره) در ارتباط با تشکیل و همچنين ترسیم نحوه فعالیت نهاد گزینش در کشور می باشد. در این پیام حضرت امام و پيشوا (ره) با تاکید بر ضرورت بهره بري و استفاده از اشخاص صالح، متعهد، عاقل، صاحب اخلاق کریمه، فاضل و همچنين متوجه به مسائل روز در امر گزینش، تصریح می‌نمایند که گزینشگران نباید تنگ نظر، تندخو و همچنين نیز مسامحه کار و همچنين سهل انگار باشند. در ضمن ضرورت توجه به حال فعلی اشخاص در بررسی‌های گزینش را متذکر و همچنين تجسس از احوال شخصی در غیر مفسدین و همچنين تيم‌های خرابکار را به روش مطلق ممنوع اعلام می‌نمایند.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز بر انجام گزینش هوشمندانه، عالمانه و همچنين دقیق تاکید و همچنين به گزینشگران توصیه می نمایند که در گزینش اشخاص و همچنين در گزینش مسئولان باید خداوند تبارک و تعالي را در نظر بگیرید.
اینجانب به عنوان دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ضمن تبریک این روز به همه گزینشگران (اعضای هسته های گزینش و همچنين کلیه شاغلان گزینش دانشگاه‌ها)، این تلاشگران عرصه ایثار و همچنين خدمت خالصانه، انتظار دارد در همه حال رهنمودهای حضرت امام و پيشوا خمینی (ره) و همچنين مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را چراغ راهنمای فعالیت‌ها و همچنين تصمیم‌گیری‌های خود قرار داده و همچنين اطمینان داشته باشید که سرويس ها و خدمات بی شائبه و همچنين دلسوزانه تو مشمول عنایات حضرت حق تعالی قرار خواهد گرفت.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و همچنين فناوری در تاریخ ۱۵ October 1397 | 11:30 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *