گردهمایی مدیران عمرانی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی منطقه ۹ کشور برگزار شد – شریف

گردهمایی مدیران عمرانی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی منطقه ۹ کشور برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: گردهمایی مدیران عمرانی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی منطقه ۹ کشور برگزار شد

گردهمایی مدیران عمرانی دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين پارک‌های علم و همچنين فناوری منطقه ۹ کشور با حضور دکتر جمشید اسماعیلی مدیر کل دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين دکتر حسین شفیعی مدیر عمرانی دفتر آموزشی، فرهنگی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور به میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مجتمع آموزش عالی گناباد، در این نشست دکتر جمشید اسماعیلی ضمن قدردانی از ریاست و همچنين کارکنان خدوم مجتمع آموزش عالی گناباد که با تلاش‌های بی‌دریغ خود توانسته‌اند در طول مدت کوتاهی این مجموعه استاندارد را راه اندازی نمایند، گفت: این مجتمع، مجموعه‌ای جوون و همچنين زنده است.
وی با بیان اینکه امروزه دانشگاه‌ها بایستی به سمت و همچنين سوی کیفی‌سازی پیش بروند تا دانشجویان و همچنين فارغ التحصیلان بیکار نباشند، تصریح کرد: با بررسی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های توجیهی دانشگاه‌ها سعی خواهیم کرد با توجه به شرایط آن هم منطقه و همچنين دانشگاه معظلات و مسائل و مشکلات‌شان را برطرف نماییم.
دکتر جمشیدی با تقدیر از مجتمع آموزش عالی گناباد بابت کمک گرفتن در قسمت و بخش احداث پروژه‌های خیرساز تأکید کرد: مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است دانشگاه‌های دیگر نیز این مسیر را در پیش گیرند.
دکتر نجاری رئیس مجتمع آموزش عالی گناباد نیز در این آیین اظهار داشت: این مجتمع آموزش عالی در سال شمسي ۱۳۹۰ تاسیس و همچنين هم اکنون با بیش از ۲۵۰۰ دانشجو و همچنين ۲۴ رشته و همچنين احداث فضاهای فیزیکی مناسب و همچنين در خور شأن آموزش عالی و همچنين دانشجویان عزیز رو به جلو حرکت می‌کند.
وی از اهتمام و همچنين حمایت بیش از پیش خیرین گرانقدر و همچنين مسئولان محلی و همچنين کشوری که از ابتدا به تا حال یار و همچنين همراه این مجموعه دانشگاهی بوده‌اند قدردانی کرد و همچنين گفت: پروژه‌هایی نظیر احداث مسجد و همچنين مجتمع فرهنگی و همچنين خوابگاه دانشجویی این مجتمع حاصل تلاش و همچنين همکاری خیرین شهرستان بوده است و همچنين پروژه‌های دانشکده علوم، مجموعه ورزشی و همچنين شبکه آزمایشگاه‌های مرکزی نیز با پیشرفت قابل توجهی مواجه بوده است که جا دارد از بذل و همچنين عنایت مجموعه وزارت علوم و همچنين نیز نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب بودجه کمال تشکر را داشته باشم.
دکتر نجاری با بیان اینکه در حال حاضر نزدیک به ۳۰ هزار متر مربع فضای فیزیکی در جهت رفاه دانشجویان و همچنين کمک به وضعیت مطلوب آموزش عالی و همچنين شهروندان و مردم شهر منطقه احداث شده است تصریح کرد: خوشحالیم که اعتبارات اخذ شده چه در قسمت و بخش دولتی و همچنين چه در قسمت و بخش خیرین عزیز به بهترین نحو بهره بري و استفاده شده و همچنين موفق شده‌ایم در بحث مهم پدافند غیر عامل و همچنين همچنین با جلوگیری از هدر رفت انرژی‌ها به عنوان یک دانشگاه سبز توفیقات بسیاری کسب کنیم.
در ادامه دکتر حمید بنایی نماینده شهروندان و مردم شهر گناباد و همچنين بجستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های خوب و همچنين پتانسیل بالای شهرستان، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های خوبی برای این مجتمع در نظر گرفته شده است که مسئولان کشور با توجه بیش از پیش خود می‌توانند به روند توسعه این مجتمع و همچنين شهرستان کمک کنند.
دکتر حسین شفیعی مدیر عمرانی دفتر آموزشی، فرهنگی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور نیز عنوان کرد: تمامی دانشگاه‌ها بایستی در چارچوب قانون حرکت نمایند و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات مالی آنان نیز متعاقباً بر اساس قانون قابل پیگیری خواهد بود.
وی بر تاسیس دفاتر فنی قوی و همچنين قانونمند در دانشگاه ها تاکید کرد و همچنين افزود: هر دانشگاهی برای حرکت و همچنين رسیدن به اهداف خود الزامات خاص خودش را دارد و همچنين در صورتي که خود را باور داشته باشیم و همچنين کار جدی و همچنين هدفمند انجام دهیم مطمئناً به اهداف خود خواهیم رسید.
این مقام مسئول همچنین در نشست تخصصی این گردهمایی به سوالات مدیران طرح و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه‌ها در خصوص مسائل بودجه‌ای پاسخ داد.
در پایان این نشست که با حضور مدیران عمرانی و همچنين طرح و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه‌های استان‌های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی و همچنين سمنان برگزار شد، مدعوین از مجموعه سایت، نمایشگاه سبز و همچنين پروژه‌های عمرانی در حال ساخت مجتمع آموزش عالی گناباد بازدید کردند و همچنين پروژه سر در پردیس این مجتمع نیز با حضور دکتر اسماعیلی مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم و همچنين دکتر شفیعی مدیر عمرانی دفتر آموزشی فرهنگی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب بودجه کشور افتتاح گردید.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

گردهمایی مدیران عمرانی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی منطقه ۹ کشور برگزار شد در تاریخ ۲۶ October 1397 | 11:20 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *