آئین معارفه و همچنين تکریم سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان برگزار شد – شریف

آئین معارفه و همچنين تکریم سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: آئین معارفه و همچنين تکریم سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان برگزار شد

آیین معارفه و همچنين تکریم سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان با حضور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، امام و پيشوا جمعه زاهدان، جمعی از مقامات کشوری و همچنين لشکری و همچنين دانشگاهیان دانشگاه‌های استان برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان، در این مراسم دکتر محمدتقی نظر پور با اشاره به پیشرفت‌های بسیار خوب و همچنين ارزشمندی که در دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان روی داده است اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی بسیاری در این دانشگاه در دست احداث است و همچنين همه ما باید دست به دست هم دهیم تا هر چه زودتر این پروژه‌ها به ثمر نشیند و همچنين تمام خواسته ما بر این است تا این دانشگاه را در قامت یک دانشگاه سربلند و همچنين همچون نگینی درخشان در استان ببینیم.
در ادامه دکتر غلامرضا رضایی سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان نیز طی سخنانی گفت: از حدود ۱۱ سال شمسي پیش، زمانی که مسئولیت دانشگاه ولایت ایرانشهر را پذیرفتم علی‌رغم همه توصیه ها، مبنی بر سخت و همچنين طاقت فرسا بودن کار در آن هم محیط، جز خوبی، محبت و همچنين همدلی چیزی در آن هم مجموعه ديدن نکردم.
وی افزود: به یاری خداوند متعال و همچنين با همت تمامی همکاران دانشگاهی در یک برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی منسجم تمام کارهایی که برای پیشرفت آن هم دانشگاه در نظر گرفته شده بود انجام و همچنين امروز شاهد دانشگاهی هستیم که تمام شهروندان و مردم شهر بلوچستان به داشتن آن هم می بالند.
دکتر رضایی تصریح کرد: دانشگاه ولایت که در روز نخست با بودجه ای (۳۰۰ میلیون جاری و همچنين ۷۰۰ میلیون عمرانی) فعالیتش را آغاز کرد، امروز بودجه ای بالغ بر ۶۰ میلیارد دارد و همچنين هم اینک ۱۰ تا ۱۲ پروژه عمرانی شناسنامه‌دار در کارنامه خود دارد.
وی یادآور شد: دانشگاه ولایت در حال حاضر دانشگاهی با ۱۱۰ عضو هیئت علمی، ۲۴۰ کارمند، با چارت منظم به مسیر پیشرفت و همچنين تعالی خود ادامه می‌دهد.

دکتر رضایی عنوان کرد: بیشترین کمک‌هایی که به آن هم دانشگاه شد از سوی حوزه طرح و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين نهاد مدیریت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کشور بوده است که جا دارد تا از کمک و همچنين همیاری تمام عزیزان دست‌اندر کار قدردانی مي شود.
وی در مورد پذیرش مسئولیت دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان هم گفت: ساختن این دانشگاه نیاز به کمک همه همکاران دانشگاهی دارد و همچنين کار کردن در این دانشگاه بدون کمک و همچنين همیاری اعضای هیئت‌علمی و همچنين کارکنان کار بسیار مشکل و همچنين سختی است، ولی همه ما تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا فضای این دانشگاه، فضایی در شان دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان باشد.
حجت‌الاسلام صادقی مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان نیز طی سخنانی به وظایف خطیر دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی از دیدگاه مقام معظم رهبری اشاره کرد و همچنين گفت: سه الزام مهم و همچنين ضروری همچون لزوم درگیر شدن دانشگاه با معظلات و مسائل و مشکلات کشور، تربیت فرهنگی و همچنين اخلاقی و همچنين هویتی دانشجویان و همچنين اصلاح و همچنين تحول داخل دانشگاه از مهم‌ترین نکاتی است که مقام معظم رهبری به آن هم اشاره کرده است.
مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است دکتر بندانی رئیس سابق دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان نیز گزارشی از عملکرد حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه در طی چهار سال شمسي مدیریت خود ارائه کرد.
گفتنی است در پایان این مراسم حکم انتصاب دکتر رضایی به عنوان سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان از سوی دست يار وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به وی تقدیم، و همچنين از زحمات دکتر بندانی با اهدای لوح قدردانی شد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

آئین معارفه و همچنين تکریم سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان برگزار شد در تاریخ ۱۷ November 1397 | 11:31 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *