آغاز عملیات عمرانی احداث مسجد در پردیس دانشکده‌های فنی و همچنين مهندسی دانشگاه ملایر – شریف

آغاز عملیات عمرانی احداث مسجد در پردیس دانشکده‌های فنی و همچنين مهندسی دانشگاه ملایر – شریف

به نقل از شریف: آغاز عملیات عمرانی احداث مسجد در پردیس دانشکده‌های فنی و همچنين مهندسی دانشگاه ملایر

عملیات عمرانی احداث مسجد با حضور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، نماینده شهروندان و مردم شهر ملایر در مجلس شورای اسلامی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، اعضای هیات رئیسه و همچنين جمعی از کارکنان و همچنين اعضای هیات علمی دانشگاه ملایر در پردیس دانشکده‌های فنی و همچنين مهندسی این دانشگاه آغاز شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه ملایر، دکتر محمدتقی نظر پور همچنین در بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه ملایر و همچنين در نشست با هئیت رئیسه دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه ملایر قابلیت پیشرفت کمی و همچنين کیفی و همچنين قرارگیری در سطح دانشگاه‌های تراز اول کشور را دارد.

وی، وجود پژوهشکده انگور و همچنين کشمش دانشگاه ملایر را یکی از مزیت های این دانشگاه دانست که توانایی انجام فعالیت‌های مرتبط را در سطح ملی و همچنين منطقه‌ای داراست.

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم با توجه به تعداد پروژه‌های عمرانی نیمه تمام، خواستار تلاش دانشگاه برای دریافت بودجه‌های استانی و همچنين هچنین تلاش برای افزایش بودجه‌های عمرانی دانشگاه در بودجه ۱۳۹۸ با کمک و همچنين همراهی نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی شد.

در ادامه دکتر سایوند، رئیس دانشگاه ملایر نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور دکتر نظرپور در این دانشگاه، خواستار حمایت وزارت علوم در اتمام پروژه‌های نیمه تمام دانشگاه شد.

دکتر نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين دکتر جمشید اسماعیلی مدیرکل دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی این وزارت، با همراهی حجت الاسلام والمسلمین آزادیخواه نماینده شهروندان و مردم شهر ملایر در مجلس شورای اسلامی و همچنين هیات رئیسه دانشگاه ملایر از پروژه کتابخانه مرکزی، پژوهشکده انگور و همچنين کشمش، دانشکده فنی و همچنين مهندسی و همچنين آمفی تئاتر مرکزی این دانشگاه بازدید کردند و همچنين در جریان روند پیشرفت این پروژه‌ها قرار گرفتند.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

آغاز عملیات عمرانی احداث مسجد در پردیس دانشکده‌های فنی و همچنين مهندسی دانشگاه ملایر در تاریخ ۳ November 1397 | 7:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *