آموزش مستمر و همچنين هدفمند موجب نهادینه شدن دانش مدیریتی می‌مي شود/ ضرورت تقویت نگاه علمی به مدیریت سازمانی – شریف

آموزش مستمر و همچنين هدفمند موجب نهادینه شدن دانش مدیریتی می‌مي شود/ ضرورت تقویت نگاه علمی به مدیریت سازمانی – شریف

به نقل از شریف: آموزش مستمر و همچنين هدفمند موجب نهادینه شدن دانش مدیریتی می‌مي شود/ ضرورت تقویت نگاه علمی به مدیریت سازمانی

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری روز دوشنبه در ششمین کنفرانس ملی آموزش و همچنين توسعه منابع انسانی گفت: آموزش مستمر موجب نهادینه شدن دانش مدیریتی می‌مي شود و همچنين در صورت توجه کافی به دانش و همچنين تجربه مدیریتی شاهد موفقیت بیشتر نهاد‌ها خواهیم بود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در این آیین اظهار داشت: نیروی انسانی نهاد‌ها اعم از کارشناس و همچنين مدیر به هنگام شروع فعالیت باید در یک آموزش هدفمند با حوزه کاری خود آشنا شوند.

وی تصریح کرد: در همه مراحل جذب، انتصاب و همچنين ارتقای نیروهای انسانی باید به آموزش همراه با محتوای مناسب توجه کنیم.

دکتر غلامی افزود: تقویت نگاه علمی به مدیریت سازمانی با در نظر گرفتن فرهنگ نظام اداری یک ضرورت است و همچنين گرنه نظام اداری ما آسیب خواهد دید.

وی خاطر نشان کرد: آموزش‌های مدیریتی به هنگام پذیرش مسئولیت جدید، حتی در سطح وزرا نیز یک ضرورت است تا با شرایط نهاد خود، قوانین و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کلان آشنا شوند.

به گفته وزیر علوم، حتی رئیس یک دانشگاه نیز که برای دومین بار این مسئولیت را می‌پذیرد باید در نشست‌ها، کارگاه‌های آموزشی و همچنين هم‌اندیشی با شرایط و همچنين زمینه های جدید آشنا مي شود.

وی گفت: با تکیه بر فناوری‌های نوین، دانش مدیریتی جدید و همچنين تجربیات چهل ساله نظام اداری، باید آموزش‌های مدیریتی را به عنوان یک رکن اصلی در نهاد‌ها پیگیری کنیم.

دکتر غلامی گفت: عدم توجه به آموزش مدیریتی در نهاد موجب هدر رفتن منابع مادی و همچنين معنوی کشور می‌مي شود و همچنين ناامیدی را در پی دارد.

وی، استقامت و همچنين پایداری در راستای باورها و همچنين تکالیف را از ابعاد دیگر مدیریت سازمانی دانست و همچنين افزود: در دوران دفاع مقدس مدیران جوون ما با اتکا به استقامت و همچنين همدلی، سخت‌ترین شرایط را اداره کردند و همچنين امروز نیز باید با اتکای بر تجربه موجود و همچنين دانش روز، در راستای اعتلای نظام اسلامی و همچنين رفع معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر گام‌های موثری برداریم.

م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

آموزش مستمر و همچنين هدفمند موجب نهادینه شدن دانش مدیریتی می‌مي شود/ ضرورت تقویت نگاه علمی به مدیریت سازمانی در تاریخ ۸ November 1397 | 12:11 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *