بازدید دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم از طرح‌های عمرانی پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی – شریف

بازدید دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم از طرح‌های عمرانی پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی – شریف

به نقل از شریف: بازدید دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم از طرح‌های عمرانی پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی

دکتر محمدتقی نظر پور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به همراه دکتر جمشید اسماعیلی مدیر کل دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی این وزارت، از طرح‌های عمرانی و همچنين مجتمع عصر انقلاب پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان شرقی بازدید کردند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان شرقی، دکتر نظرپور از ساختمان اداری، ساختمان‌های محل استقرار شرکت‌ها، و همچنين سوله‌های کارگاهی در دست احداث مجتمع عصر انقلاب بازدید کرد و همچنين از نزدیک در جریان اجرای پروژه‌های عمرانی و همچنين فضاهای کالبدی در دست احداث این پارک قرار گرفت.
وی همچنین از برخی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان شرقی بازدید کرد و همچنين با محصولات تولیدشده در این شرکت‌های دانش‌بنیان آشنا شد.
در حاشیه این بازدید، دکتر عبدالرضا واعظی رئیس پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان شرقی گزارشی از عملکرد، فعالیت‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آتی این پارک ارائه کرد.
وی خواستار تأمین بودجه مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای تکمیل عملیات عمرانی فضاهای کارگاهی پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان شرقی و همچنين همچنین تکمیل و همچنين تجهیز آمفی تئاتر و همچنين حصارکشی مجتمع عصر انقلاب شد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

بازدید دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم از طرح‌های عمرانی پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی در تاریخ ۱۶ November 1397 | 8:08 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *