حاکمیت چهل ساله انقلاب اسلامی، نشان‌دهنده نيرو و همچنين پایداری اندیشه اسلامی است – شریف

حاکمیت چهل ساله انقلاب اسلامی، نشان‌دهنده نيرو و همچنين پایداری اندیشه اسلامی است – شریف

به نقل از شریف: حاکمیت چهل ساله انقلاب اسلامی، نشان‌دهنده نيرو و همچنين پایداری اندیشه اسلامی است

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه “در طول تاریخ معاصر ایران شاهد ظهور و همچنين سقوط جریان‌های فکری مختلفی بوده‌ایم”، اظهار داشت: پیروزی فکر کردن و انديشيدن اسلامی در انقلاب و همچنين حاکمیت چهل ساله این فکر کردن و انديشيدن، نشان‌دهنده نيرو و همچنين پایداری اندیشه اسلامی است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا غفاری عصر دوشنبه در دیدار با مسئول بسیج اساتید و همچنين اعضای شورای بسیج وزارت علوم با گرامیداشت یاد و همچنين خاطره شهدای پیروزی انقلاب اسلامی و همچنين دفاع مقدس و همچنين تجلیل از فداکاری ایثارگران و همچنين جانبازان انقلاب اسلامی گفت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی باید دستاوردهای علمی این انقلاب را برای جوانان تبیین کنیم.

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم با اشاره به تداوم مسیر انقلاب اسلامی علیرغم همه دشمنی‌ها و همچنين توطئه‌ها گفت: ماندگاری انقلاب اسلامی به علت اقتدار و قدرت سخت و همچنين نرم آن هم است.

وی افزود: برای تداوم حاکمیت نظام اسلامی باید مسیرها و همچنين روش‌های متنوع و گوناگون و مختلف در حوزه سیاستگذاری، برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين اجرا را مورد بررسی و همچنين کنکاش قرار دهیم تا با اصلاح و همچنين به کارگیری روش‌های بهتر در سایه هدایت رهبری فرزانه انقلاب به سوی آرمانهای انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم تصریح کرد: آرمان‌های انقلاب اسلامی ثابت خواهند بود و همچنين همواره برای تحقق آنها تلاش می کنیم ولی مسیرها و همچنين تاکتیک‌های تحقق آرمانها قابل اصلاح و همچنين بازنگری خواهند بود.

وی تاکید کرد: باید شرایط روز جامعه را بررسی کنیم و همچنين متناسب با چالش‌های روز راهکار ارائه کنیم؛ برای مثال در شرایط امروز بدون بررسی علمی نمی‌توانیم از کنار مسائل مرتبط به فضای مجازی عبور کرده و همچنين از آن هم غفلت کنیم.

دکتر غفاری اظهار داشت: شناخت و همچنين احصای معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين تعیین اولویت و همچنين درجه‌بندی آنها گام اول برای اصلاح آنهاست و همچنين در این مسیر حتی نقد از درون برای عملکرد بهتر ما در آینده ضروری است.

وی بر ضرورت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی در راستای برگزاری باشکوه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دهه فجر و همچنين بویژه حضور دشمن‌شکن در مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با امام و پيشوا و همچنين رهبری تاکید کرد.

در ادامه دکتر رشید جعفرپور، رئیس مرکز بسیج وزارت علوم گفت: این مرکز حدود ۱۰ چالش و همچنين پيشامد جديد آموزش عالی را احصا کرده و همچنين در حال تدوین راهکارهای پیشنهادی برای رفع این معظلات و مسائل و مشکلات است.

وی تاکید کرد: قرار گرفتن یک رهبر فرزانه، انقلابی و همچنين فرهیخته، مشروعیت نظام اسلامی را تداوم می‌بخشد و همچنين در زمینه مشارکت سیاسی نیز با میانگین مشارکت ۶۵ درصدی شهروندان و مردم شهر در انتخابات مواجه هستیم. بنابراین تنها حوزه آسیب‌پذیر ما در عملکرد اجرایی و همچنين کار آمدی است که باید آن هم را تقویت کنیم.

دکتر جعفرپور با بیان اینکه بسیج، نهادی فراجناحی است که به همه حکومت‌ها برای تقویت نظام اسلامی کمک می‌کند، تصریح کرد: در این راستا، مرکز بسیج وزارت علوم برگزاری نشست‌هایی را با معاونت‌های متنوع و گوناگون و مختلف این وزارت پیش‌بینی کرده است تا پیشنهادهای فکری خودرا برای حل مسائل حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف ارائه کند.

م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

حاکمیت چهل ساله انقلاب اسلامی، نشان‌دهنده نيرو و همچنين پایداری اندیشه اسلامی است در تاریخ ۱ November 1397 | 6:29 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *