دانشگاهیان کشور با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام و پيشوا خمینی(ره) و همچنين مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنند – شریف

دانشگاهیان کشور با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام و پيشوا خمینی(ره) و همچنين مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنند – شریف

به نقل از شریف: دانشگاهیان کشور با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام و پيشوا خمینی(ره) و همچنين مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنند

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و همچنين ایام ا… دهه تبريک و مبارک فجر، مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام و پيشوا خمینی (ره) و همچنين بیعت با مقام معظم رهبری، فردا (یکشنبه) ۱۴ بهمن ماه در حرم مطهر امام و پيشوا راحل برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، دانشجویان، استادان و همچنين مسئولان آموزش عالی کشور با حضور گسترده و همچنين وحدت‌آفرین خود، باشکوه هرچه بیشتر از سال شمسي‌های قبل، در حرم مطهر امام و پيشوا خمینی (ره) حضور یافته و همچنين بر همبستگی و همچنين پیوند خود با آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکیدی دوباره می‌کنند.
برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در سال شمسي ۱۳۹۷ با شعار «دانشگاه اسلامی، افتخار به قبل و همچنين امید به آینده» برگزار می‌مي شود.
از قاطبه جامعه علمی و همچنين دانشگاهی کشور دعوت می‌مي شود برای حضور در این آئین باشکوه رأس ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه در حرم مطهر امام و پيشوا خمینی (ره) حضور داشته باشند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دانشگاهیان کشور با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام و پيشوا خمینی(ره) و همچنين مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنند در تاریخ ۱۳ November 1397 | 2:49 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *