دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی به کسب و کار خود پایان داد – شریف

دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی به کسب و کار خود پایان داد – شریف

به نقل از شریف: دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی به کسب و کار خود پایان داد

برگزیدگان دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و همچنين اسلامی با حضور دکتر اسحاق جهانگیری دست يار اول رئیس جمهوری، دکتر سورنا ستاری دست يار علمی و همچنين فناوری رئیس جمهوری و همچنين دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی تجلیل شدند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، امروز (یکشنبه) در آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی، لوح تقدیر ریاست جمهوری، لوح تقدیر آیسسکو، لوح تقدیر کمیسیون ملی یونسکو، یادمان جشنواره و همچنين مدال آیسسکو به مرحوم دکتر عبدالحسین زرین‌کوب، مرحوم آیت‌الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی و همچنين مرحوم توران میرهادی به عنوان شخصیت‌های پیشرو علوم انسانی و همچنين اسلامی اهدا شد.
آیت‌الله رضا استادی مقدم، علامه محمدرضا حکیمی و همچنين دکتر محمدعلی موحد به عنوان پیشکسوتان علوم انسانی و همچنين اسلامی، دکتر اصغر افتخاری در حوزه نظریه‌پرداز برجسته و همچنين دکتر عبدالکریم رشیدیان و همچنين دکتر حسین صابری نیز به عنوان مترجم برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین در قسمت و بخش خارجی، دکتر خسرو قاسم از هندوستان و همچنين دکتر رائول گنزالس بورنز از اسپانیا به سبب جمیع آثار در حوزه اسلام‌شناسی، دکتر صفر عبدالله از قزاقستان، دکتر آنا ماریا کراسنوولسکا از لهستان، دکتر مونیکا گرونکه از آلمان و همچنين دکتر نیکلاس جان سیمز ویلیامز از انگلستان به سبب جمیع آثار در حوزه ایران‌شناسی و همچنين دکتر پان کلود کریر از فرانسه به خاطر تحقیق، ترجمه و همچنين اقتباس از منطق‌الطیر عطار و همچنين دیوان شمس تبریزی مورد تجلیل قرار گرفتند
در قسمت و بخش نهادهای پژوهشی نیز «انجمن علمی علوم مدیریت ایران» به عنوان انجمن علمی برتر و همچنين «پژوهش‌های فلسفی» و همچنين «فلسفه و همچنين کلام اسلامی» به عنوان نشریه علمی – پژوهشی برتر معرفی شدند.
همچنین در این دوره از جشنواره بین‌المللی فارابی در راستای ارتقای دانش و همچنين پژوهش‌های میان رشته‌ای، قسمت و بخش «مطالعات میان رشته‌ای» به جشنواره افزوده شد و همچنين دکتر مقصود فراستخواه به عنوان برگزیده این قسمت و بخش مورد تقدیر قرار گرفت.
در قسمت و بخش برگزیدگان تيم‌های علمی، در تيم اخلاق، ادیان و همچنين عرفان، دکتر حسن قادری در قسمت و بخش جوون حائز رتبه شایسته تقدیر، در تيم تاریخ، جغرافیا و همچنين باستان‌شناسی جواد صفی‌نژاد در قسمت و بخش بزرگسال رتبه اول و همچنين دکتر محمدجواد عبدالهی در قسمت و بخش جوون شایسته تقدیر معرفی شدند.
در تيم حقوق نیز رتبه برگزیده اول به دکتر هدایت الله فلسفی در قسمت و بخش بزرگسال و همچنين در تيم زبان، ادبیات و همچنين زبان شناسی نیز رتبه دوم قسمت و بخش بزرگسال به دکتر مزدک انوشه اعطا شد.
در تيم علوم اجتماعی و همچنين علوم ارتباطات در قسمت و بخش بزرگسال دکتر محمدرضا جوادی یگانه رتبه شایسته تقدیر و همچنين در قسمت و بخش جوون، زهرا صبورنژاد رتبه برگزیده سوم را کسب کردند.
در قسمت و بخش برگزیدگان تيم علوم اقتصادی، مدیریت و همچنين علوم مالی نیز دکتر عباس شاکری حسین آباد موفق به کسب رتبه اول قسمت و بخش بزرگسال و همچنين در تيم علوم سیاسی، روابط بین‌الملل و همچنين مطالعات منطقه‌ای دکتر فاطمه شایان در قسمت و بخش بزرگسال موفق به کسب رتبه سوم شدند.
در تيم علوم قرآنی، تفسیر و همچنين حدیث نیز رتبه دوم به دکتر سیدمحمدهادی گرامی در قسمت و بخش بزرگسال و همچنين رتبه شایسته تقدیر در قسمت و بخش جوون به دکتر یحیی میرحسینی اعطا شد.
همچنین در تيم فلسفه، منطقه و همچنين کلام در قسمت و بخش بزرگسال دکتر اسدالله فلاحی رتبه اول و همچنين در قسمت و بخش جوون، محمدمهدی فاتحی رتبه نخست را کسب کردند.
در تيم فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی و همچنين کتابداری، دکتر مهدی شقاقی در قسمت و بخش بزرگسال حائز رتبه شایسته تقدیر شد.
در قسمت و بخش برگزیدگان تيم مطالعات هنر و همچنين زیبایی‌شناسی نیز دکتر هادی صفایی‌پور رتبه سوم در سطح بزرگسال و همچنين دکتر فاطمه ماه‌وان رتبه سوم در سطح جوون، را کسب کردند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی به کسب و کار خود پایان داد در تاریخ ۷ November 1397 | 1:39 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *