دکتر رضایی به سمت «سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان» منصوب شد – شریف

دکتر رضایی به سمت «سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر رضایی به سمت «سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر غلامرضا رضایی را به سمت «سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر رضایی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت‌‌ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر غلامرضا رضایی متولد ۱۳۴۴ در شهرستان زاهدان، دارای مدرک دکترای ریاضی محض گرایش هندسه از دانشگاه شهید باهنر کرمان و همچنين دانشیار پایه ۴۰ دانشکده ریاضی دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان می‌باشد.
از سوابق اجرایی وی می‌قدرت به مدیریت مسائل مالی دوره شبانه و همچنين آموزش‌های آزاد و همچنين مدیریت مسائل اداری و همچنين پشتیبانی دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان در فاصله سال شمسي‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۷ اشاره کرد.
دکتر رضایی از مهرماه سال شمسي ۱۳۸۷ به تا حال ریاست دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر را عهده‌دار بوده‌اند که ارتقای مجتمع آموزش عالی ایرانشهر به دانشگاه با پیگیری‌های مستمر وی طی سال شمسي‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹ صورت پذیرفت.
وی در طول سنوات خدمت مدیریت اجرایی در شهرستان ایرانشهر بین سال شمسي‌های متوالی ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱ به عنوان مدیر نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان ایرانشهر برگزیده شده است.
در کارنامه تحقیقاتی و همچنين پژوهشی دکتر رضایی، چاپ ۳۵ مقاله در مجلات علمی پژوهشی، ۴۰ مقاله ارائه شده در کنفرانس و همچنين تألیف ۲ جلد کتاب ثبت شده است.
از اهم فعالیت‌های علمی و همچنين تحقیقاتی دکتر رضایی می‌قدرت راهنمایی و همچنين مشاوره ۶۰ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و همچنين راهنمایی ۹ رساله دکتری اشاره کرد.
وزیر علوم در نامه‌ای جداگانه با توجه به اتمام دوره ریاست دکتر علیرضا بندانی از زحمات و همچنين تلاش‌های وی در طول تصدی ریاست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان تشکر و همچنين قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر رضایی به سمت «سرپرست دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان» منصوب شد در تاریخ ۳ November 1397 | 2:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *