دکتر صادقی به سمت «سرپرست دانشگاه کردستان» منصوب شد – شریف

دکتر صادقی به سمت «سرپرست دانشگاه کردستان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر صادقی به سمت «سرپرست دانشگاه کردستان» منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر رحمت صادقی را به سمت «سرپرست دانشگاه کردستان» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر صادقی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه کردستان» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت‌‌ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر رحمت صادقی متولد سال شمسي ۱۳۵۵، در شهرستان مریوان استان کردستان، دارای مدرک دکترای شیمی گرایش شیمی فیزیک از دانشگاه تبریز و همچنين استاد پایه ۲۳ دانشکده علوم دانشگاه کردستان است.
از سوابق اجرایی وی می‌قدرت به مدیریت مسائل پژوهشی، مدیر فناوری و همچنين مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه کردستان در فاصله سال شمسي‌های ۸۴ تا ۹۴ اشاره کرد. دکتر صادقی از مهرماه سال شمسي ۱۳۹۴ به تا حال ریاست بنیاد نخبگان استان کردستان را عهده‌دار بوده است.
در کارنامه علمی و همچنين پژوهشی وی همچنین افتخاراتی همچون دریافت اعتبار ویژه پژوهشی استادیاران جوون از بنیاد ملی نخبگان در سال شمسي ۱۳۸۶ و همچنين انتخاب به عنوان شیمیدان برجسته کشور در سال شمسي ۱۳۹۴ توسط انجمن شیمی ایران به چشم می خورد.
از دیگر سوابق علمی دکتر صادقی می قدرت به اجرای ۱۰ طرح پژوهشی، چاپ ۱۳۰ مقاله در مجلات معتبر بین‌المللی، ارائه ۷۰ مقاله کنفرانسی، چاپ یک جلد کتاب دانشگاهی، مشارکت در تألیف یک جلد کتاب به زبان انگلیسی توسط انتشارات اشپرینگر اشاره کرد.
راهنمایی ۵ رساله دکتری و همچنين ۲۵ پایان‌نامه کارشناسی ارشد از دیگر فعالیت‌های علمی و همچنين تحقیقاتی وی به شمار می رود.
وزیر علوم همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های دکتر فردین اخلاقیان رئیس سابق دانشگاه کردستان در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و همچنين تشکر کرد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

دکتر صادقی به سمت «سرپرست دانشگاه کردستان» منصوب شد در تاریخ ۲۷ November 1397 | 4:11 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *