دکتر نجفی آشتیانی به سمت «سرپرست دانشگاه ولایت» منصوب شد – شریف

دکتر نجفی آشتیانی به سمت «سرپرست دانشگاه ولایت» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر نجفی آشتیانی به سمت «سرپرست دانشگاه ولایت» منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر حامد نجفی آشتیانی را به سمت «سرپرست دانشگاه ولایت» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر نجفی آشتیانی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه ولایت» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت‌‌ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر حامد نجفی آشتیانی متولد سال شمسي ۱۳۵۹، دارای دکترای فیزیک گرایش حالت جامد از دانشگاه مازندران است که از سال شمسي ۱۳۸۸ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه ولایت مشغول به خدمت بوده و همچنين هم اکنون استادیار دانشکده علوم پایه دانشگاه ولایت ایرانشهر می‌باشد.
مدیر تيم آموزشی، مدیر بودجه و همچنين تشکیلات، مدیر مسائل اداری، مدیر دفتر نظارت و همچنين ارزیابی، مدیر طرح و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب، مدیر فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين رئیس دانشکده علوم پایه دانشگاه ولایت ایرانشهر از سال شمسي ۱۳۸۹ به تا حال از فعالیت‌های اجرایی وی می‌باشد.
چاپ ۲۰ مقاله در مجلات معتبر علمی – پژوهشی داخلی و همچنين بین‌المللی، ارائه ۱۶ مقاله در کنفرانس‌های علمی، ترجمه دو کتاب تخصصی در حوزه الکترومغناطیس و همچنين مکانیک کوانتومی، مجری طرح‌های پژوهشی، پژوهشگر برتر دانشکده علوم در سال شمسي ۱۳۹۱ و همچنين ثبت یک اختراع از اهم فعالیت‌های پژوهشی دکتر نجفی آشتیانی است.
وزیر علوم در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های دکتر غلامرضا رضایی رئیس سابق دانشگاه ولایت در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و همچنين تشکر کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر نجفی آشتیانی به سمت «سرپرست دانشگاه ولایت» منصوب شد در تاریخ ۳ November 1397 | 2:29 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *