ساختمان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز به بهره برداری رسید – شریف

ساختمان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز به بهره برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: ساختمان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز به بهره برداری رسید

همزمان با ایام الله دهه فجر و همچنين با حضور دکتر محمدتقی نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، ساختمان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز به بهره برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تبریز، در این آیین که دکتر جمشید اسماعیلی مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، دکتر داود بهبودی رئیس نهاد مدیریت و همچنين برنامهریزی آذربایجان شرقی، هیات رئیسه و همچنين جمعی از مدیران، استادان و همچنين دانشجویان دانشگاه تبریز نیز حضور داشتند، دکتر نظرپور با تشریح بودجه دانشگاه‌ها و همچنين مراکزآموزش عالی در سال شمسي ۱۳۹۸ بر لزوم تنوع‌بخشی به منابع آموزش عالی تأکید کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه با توجه به رسالتی که دانشگاه ها در قبال جامعه بر عهده دارند، بودجه اختصاص یافته به آنها به حد کافی نبوده است، افزود: در دانشگاه های کشورمان ظرفیت های فراوانی در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف وجود دارد که با تنوع بخشی منابع و همچنين مدیریت پتانسیل های موجود می قدرت دخل و درآمد اختصاصی کافی داشت.
دکتر نظر پور با بیان اینکه دانشگاه تبریز جزو دانشگاه سطح یک کشور بوده و همچنين دارای ظرفیت های خوبی است، گفت: باید این ظرفیت بالقوه را به بالفعل تبدیل کرد و همچنين عملاً از پتانسیل های استادان، دانشجویان و همچنين کارکنان این دانشگاه بهره مند شد.
دکتر یوسف حسین زاده، مدیر مسائل فنی و همچنين نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه تبریز هم در آیین افتتاح این ساختمان گفت: این دانشکده با زیر بنای ۱۳ هزار و همچنين ۵۰۰ متر مربع و همچنين هزینه کرد مبلغ ۷۸ هزارو ۷۵۲ میلیون ریال از محل طرح تملک دارائی های سرمایه ای و همچنين حدود ۸ هزار میلیون ریال از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه تیریز تکمیل و همچنين آماده بهره برداری شده است.
وی در ادامه با بیان اینکه ساختمان دانشکده دامپزشکی در هشت بلوک طراحی و همچنين ساخته شده و همچنين دارای سه طبقه است، تصریح کرد: این دانشکده دارای ۱۱ باب کلاس درس، ۲۵ باب آزمایشگاه، ۶۰ اتاق اعضای هیات علمی، ۲۰ اتاق اداری کارکنان، کتابخانه و همچنين آمفی تئاتر با ظرفیت ۷۰ و همچنين ۲۵۰ فرد يا شخص است.
دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز در سال شمسي ۱۳۶۹ تاسیس شده و همچنين هم اکنون دارای ۵۰۰ دانشجو و همچنين ۴۵ فرد يا شخص عضو هیئت علمی است و همچنين در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی کارشناسی، ارشد، دکتری عمومی و همچنين تخصصی در چهار تيم آموزشی دانشجو می‌پذیرد.
بعد از افتتاح ساختمان دانشکده دامپزشکی؛ جلسه شورای دانشگاه تبریز نیز با حضور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، در تالار شهید باکری دانشگاه تبریز برگزار شد.
دکتر میررضا مجیدی رئیس دانشگاه تبریز نیز در این جلسه با تبریک ایام الله دهه فجر، خواستار توجه بیشتر به دانشگاه ها با توجه به ظرفیت آنان شد.
در این نشست اعضای شورای دانشگاه تبریز دیدگاه ها ونقطه نظرات خود را با دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در میان گذاشتند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

ساختمان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز به بهره برداری رسید در تاریخ ۱۵ November 1397 | 5:37 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *