سقف وام شهریه سال شمسي تحصیلی آینده دانشگاه‌ها افزایش یافت – شریف

سقف وام شهریه سال شمسي تحصیلی آینده دانشگاه‌ها افزایش یافت – شریف

به نقل از شریف: سقف وام شهریه سال شمسي تحصیلی آینده دانشگاه‌ها افزایش یافت

سقف وام شهریه و همچنين ضروری برای سال شمسي تحصیلی آینده دانشگاه‌ها با تصمیم هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان، افزایش یافت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری ایرنا، در جلسه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان که با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری برگزار شد، پیشنهاد افزایش سقف برخی از وام‌های دانشجویی برای سال شمسي تحصیلی آینده دانشگاه‌ها با موافقت اعضا، تصویب شد.
بر این اساس، وام ضروری برای تمام مشمولان طبق قانون صندوق رفاه دانشجویان با ۶۷ قسمت و بخش افزایش از ۶۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان و همچنين وام شهریه در مقطع کاردانی و همچنين کارشناسی با ۵۰ قسمت و بخش افزایش از ۵۰۰ هزار تومان به ۷۵۰ هزار تومان افزایش یافت.
همچنین وام شهریه در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته با ۳۰ قسمت و بخش افزایش از یک میلیون و همچنين ۱۵۰ هزار تومان به یک میلیون و همچنين ۵۰۰ هزار تومان و همچنين وام شهریه مقطع کارشناسی ارشد پیوسته با ۴۳ قسمت و بخش افزایش از ۷۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان رسید.
در مقطع دکتری حرفه‌ای، این وام ۳۰ قسمت و بخش افزایش را تجربه کرد و همچنين از یک میلیون و همچنين ۱۵۰ هزار تومان به یک میلیون و همچنين ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافت.
وام شهریه مقطع دکتری تخصصی پیوسته نیز ۵۰ قسمت و بخش افزایش یافت و همچنين از ۵۰۰ هزار تومان به ۷۵۰ هزار تومان و همچنين وام شهریه مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته با ۴۰ قسمت و بخش افزایش از ۲ میلیون و همچنين ۵۰۰ هزار تومان به ۳ میلیون و همچنين ۵۰۰ هزار تومان رسید.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

سقف وام شهریه سال شمسي تحصیلی آینده دانشگاه‌ها افزایش یافت در تاریخ ۲۹ November 1397 | 9:13 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *