ضرورت حضور دانشگاهیان در طرح‌های استانی و همچنين گاه ملی و همچنين بین‌المللی/ لزوم حضور پررنگ استادان دانشگاه در اجرای طرح‌ها – شریف

ضرورت حضور دانشگاهیان در طرح‌های استانی و همچنين گاه ملی و همچنين بین‌المللی/ لزوم حضور پررنگ استادان دانشگاه در اجرای طرح‌ها – شریف

به نقل از شریف: ضرورت حضور دانشگاهیان در طرح‌های استانی و همچنين گاه ملی و همچنين بین‌المللی/ لزوم حضور پررنگ استادان دانشگاه در اجرای طرح‌ها

دکتر محمدتقی نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه اراک و همچنين در نشست با هیئت رئیسه دانشگاه، با بیان اینکه استادان دانشگاه در بسیاری از طرح‌ها باید فعالیت و همچنين حضور پررنگ داشته باشند، افزود: با توجه به صنعتی بودن استان مرکزی و همچنين وجود دانشگاه اراک در مرکز این استان، بسیاری از طرح‌های استانی و همچنين گاه ملی و همچنين بین‌المللی باید با حضور دانشگاهیان انجام مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه اراک، دکتر نظرپور در این نشست با اشاره به اینکه اتفاقات خوبی درخصوص توسعه فضای کالبدی دانشگاه اراک گرفته شده است، اظهار داشت: مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است بخشی از دخل و درآمد‌های استان مرکزی در دانشگاه اراک هزینه مي شود. همچنین دانشگاه با افزایش دخل و درآمد اختصاصی می‌تواند از تسهیلات بانکی نیز جهت توسعه و همچنين تکمیل پروژه‌های عمرانی دانشگاه بهره بري و استفاده نماید.
وی تصریح کرد: دانشگاه اراک قدم‌های خوبی در راه توسعه برداشته است و همچنين حال زمان آن هم رسیده که ثمره این توسعه را برداشت کند.
دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم از اقدامات گرفته شده در حوزه مدیریت سبز در دانشگاه اراک نیز قدردانی کرد.
دکتر سعید حمیدی، رئیس دانشگاه اراک نیز ضمن قدردانی از حمایت‌های وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در احداث تاسیسات زیربنایی و همچنين ابنیه در حال احداث دانشگاه اراک، خواستار تامین اعتبار مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی دانشگاه شد.
دکترنظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين دکتر جمشید اسماعیلی مدیرکل دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی این وزارت، در سفر به استان اراک از طرح‌های عمرانی احداث شده و همچنين در حال احداث دانشگاه اراک بازدید کردند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

ضرورت حضور دانشگاهیان در طرح‌های استانی و همچنين گاه ملی و همچنين بین‌المللی/ لزوم حضور پررنگ استادان دانشگاه در اجرای طرح‌ها در تاریخ ۳ November 1397 | 8:57 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *