عادلانه کردن سهم عوامل تولید در ایران توسط محققان دانشگاه الزهرا(س) بررسی شد – شریف

عادلانه کردن سهم عوامل تولید در ایران توسط محققان دانشگاه الزهرا(س) بررسی شد – شریف

به نقل از شریف: عادلانه کردن سهم عوامل تولید در ایران توسط محققان دانشگاه الزهرا(س) بررسی شد

پژوهش عادلانه کردن سهم عوامل تولید در ایران توسط lمحققان دانشگاه الزهرا(س) مورد بررسی قرار گرفت و همچنين به عنوان یکی از طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور معرفی شده است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، روند طی شده اقتصاد ایران فرصت سوز، نامولد (و همچنين علیه نیروهای مولد) برونزا و همچنين درونگرا بوده است که در نهایت به رکود عمیق و همچنين پسرفت اقتصاد کشور منتهی شده است؛ به این ترتیب برای خروج از وضعیت کنونی و همچنين اعمال تغییرات ساختاری در اقتصاد کشور و همچنين مرتفع ساختن عوامل ضدنیروهای مولد، ارتقای تابآوری و همچنين مقاوم سازی اقتصاد کشور یک الزام اجتناب‌ناپذیر است.
برای پشتیبانی و همچنين گسترش فعالیت‌های مولد صنعتی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است که هزینه فعالیت‌های نامولد از طریق ابزارهایی مانند ابزارهای مالیاتی، افزایش یافته و همچنين هزینه فعالیت‌های صنعتی از طریق ابزارهای مالیاتی و همچنين همچنین تامین مالی و همچنين کاهش هزینه های تولید پایین آورده مي شود.
در این راستا جهت‌گیری سرمایه‌گذاری و همچنين تخصیص منابع به سمت فعالیت‌های صنعتی از طریق سیاست‌گذاری کلان و همچنين خرد اقتصادی و همچنين همچنین راهبردهای توسعه صنعتی بر مبنای خوشه‌های صنایع کوچک و همچنين متوسط مدنظر قرارگیرد.
ل.س۴۲/ل.م۵۴

عادلانه کردن سهم عوامل تولید در ایران توسط محققان دانشگاه الزهرا(س) بررسی شد در تاریخ ۳۰ November 1397 | 10:39 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *