عملیات عمرانی احداث دانشکده اقتصاد و همچنين علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز شد – شریف

عملیات عمرانی احداث دانشکده اقتصاد و همچنين علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز شد – شریف

به نقل از شریف: عملیات عمرانی احداث دانشکده اقتصاد و همچنين علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز شد

عملیات عمرانی احداث دانشکده اقتصاد و همچنين علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز عصر امروز (چهارشنبه) با حضور دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر و همچنين رئیس مرکز هیئت‌های امنا و همچنين هیئت‌های ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، آغاز شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر باقری بعد از کلنگ زنی این دانشکده در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: توسعه فضای فیزیکی می‌تواند به بهبود وضعیت رشته‌های این دانشکده در استان کمک کند و همچنين امیدواریم این پروژه با سرعت خوبی به پایان برسد.

وی در خصوص سفر خود به استان خوزستان، تصریح کرد: پیش از حضور در دانشگاه شهید چمران اهواز، ضمن بهره‌برداری از دانشکده علوم زراعی دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی خوزستان، نشستی نیز با مسئولان این دانشگاه، روسای دانشکده‌ها و همچنين هیئت ممیزه برگزار گردید.

دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز نیز در این آیین بیان کرد: امروز نخستین پروژه عمرانی دانشگاه در دهه پنجم انقلاب کلنگ زنی شد. وی افزود: این پروژه پنج هزار و همچنين ۳۰۰ مترمربع زیربنا دارد و همچنين ۵۰ قسمت و بخش اعتبار آن هم در سال شمسي ۱۳۹۷ که بالغ بر چهار میلیارد و همچنين ۸۰۰ میلیون تومان می‌باشد، تأمین شده است.

وی، افزود: قرارداد این پروژه منعقدشده و همچنين امیدواریم با تأمین باقی اعتبار در مدت ۱۸ ماه از محل اعتبارات ملی و همچنين کمک‌های نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه استان به پایان برسد.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، تصریح کرد: این پروژه در سه‌طبقه ساخته خواهد شد و همچنين می‌تواند قسمت و بخش از مشکل تأمین مکان آموزشی دانشکده اقتصاد و همچنين علوم اجتماعی را برطرف کند.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

عملیات عمرانی احداث دانشکده اقتصاد و همچنين علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز شد در تاریخ ۲۴ November 1397 | 6:55 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *