نشست مشترک شورای عالی الگو با وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری برگزار می‌مي شود – شریف

نشست مشترک شورای عالی الگو با وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: نشست مشترک شورای عالی الگو با وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری برگزار می‌مي شود

نشست مشترک شورای عالی الگو، با حضور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين به‌ منظور افزایش مشارکت دانشگاهیان در روند تکمیل و همچنين ارتقای الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ار خبرگزاری ایسنا، به منظور بهره‌مندی بیشتر از تخصص دانشگاهیان برای تکمیل و همچنين ارتقای الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت و همچنين بررسی راهکارهای وارد شدن بیشتر دانشگاهیان به عرصه اظهار نظر پیرامون این الگو، نشست مشترک شورای عالی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات فناوری و همچنين معاونان وی و همچنين برخی از رؤسای دانشگاه‌ها و همچنين اندیشکده‌های مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار خواهد شد.

در این نشست در نظر است تا نحوه مساعدت و همچنين همکاری وزارت علوم، دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور برای بررسی و همچنين اظهار نظر پیرامون سند تدوین شده توسط مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مورد مداقه قرار گرفته و همچنين راههای اجرایی آن هم تعریف و همچنين موانع وارد شدن دانشگاهیان برای اظهار نظر پیرامون محتوای الگو برطرف مي شود.

به نقل از دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، در طول مدت تدوین الگو بیش از ۳۰۰۰ فرد يا شخص از استادان و همچنين اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌ها از طریق عضویت در اندیشکده‌های مرکز، شرکت در جلسات تخصصی و همچنين کنفرانس‌های هدفمند سالانه و همچنين ارائه مقاله تخصصی و همچنين تدوین تک‌نگاشت و همچنين بیش از ۷۰۰۰ دانشجو با شرکت در کنگره‌های پیشگامان پیشرفت و همچنين جلسات تخصصی با مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت همکاری داشته‌اند.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

نشست مشترک شورای عالی الگو با وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری برگزار می‌مي شود در تاریخ ۱۲ November 1397 | 2:16 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *