وزیر علوم، اقدام تروریستی و همچنين جنایتکارانه در سیستان و همچنين بلوچستان را محکوم کرد – شریف

وزیر علوم، اقدام تروریستی و همچنين جنایتکارانه در سیستان و همچنين بلوچستان را محکوم کرد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم، اقدام تروریستی و همچنين جنایتکارانه در سیستان و همچنين بلوچستان را محکوم کرد

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با صدور پیامی، حمله تروریستی ياغيان تکفیری در جاده خاش – زاهدان را محکوم کرد و همچنين شهادت جمعی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام تسلیت آمده است:

“بسم الرب الشهدا و همچنين الصدیقین”
اقدام کور تروریستی و همچنين حمله ناجوانمردانه ياغيان تکفیری به اتوبوس حامل کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنين شهادت جمعی از جان برکفان سپاه، ملت پهناور و بزرگ و همچنين قهرمان ایران را داغدار کرد.
این اقدامات تروریستی که با حمایت و همچنين پشتیبانی اقتدار و قدرت‌های سلطه‌گر و همچنين مستکبر انجام می‌مي شود، هرگز نخواهد توانسته بود خدشه و همچنين خللی در اراده پولادین، صادقانه و همچنين مصمم ملت شریف ایران در حراست از دستاوردهای گرانسنگ انقلاب اسلامی همچون استقلال، امنیت، وحدت و همچنين انسجام ملی وارد سازد.
ضمن محکومیت شدید این جنایت هولناک، اطمینان داریم به زودی عوامل این قبیل اقدامات کور به چنگال عدالت اسیر و همچنين به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.
اینجانب ضمن تسلیت شهادت برادران غیرتمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به محضر حضرت ولی عصر (عج)، فرمانده معظم کل قوا و همچنين ملت شهیدپرور ایران اسلامی، از خداوند متعال برای شهیدان این حادثه دردناک علو درجات و همچنين برای خانواده‌های عزادار این عزیزان صبر و همچنين اجر جمیل و همچنين برای مجروحان، سلامتی و همچنين شفای عاجل مسألت دارم.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم، اقدام تروریستی و همچنين جنایتکارانه در سیستان و همچنين بلوچستان را محکوم کرد در تاریخ ۲۵ November 1397 | 2:11 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *