وزیر علوم درگذشت دکتر ابوالقاسمی را تسلیت گفت – شریف

وزیر علوم درگذشت دکتر ابوالقاسمی را تسلیت گفت – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم درگذشت دکتر ابوالقاسمی را تسلیت گفت

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در پیامی درگذشت دکتر محسن ابوالقاسمی، رئیس سابق تيم فرهنگ و همچنين زبان‌های باستانی دانشکده ادبیات و همچنين علوم انسانی و همچنين استاد بازنشسته دانشگاه تهران را تسلیت گفت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر منصور غلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر درگذشت جناب آقای دکتر محسن ابوالقاسمی، رئیس سابق تيم فرهنگ و همچنين زبان‌های باستانی دانشکده ادبیات و همچنين علوم انسانی تهران موجب تاثر و همچنين تالم اینجانب شد.

مرحوم دکتر ابوالقاسمی در کارنامه درخشان خود اوراق زرینی مشحون از سرويس ها و خدمات فاخر علمی – پژوهشی و همچنين پرورش پژوهشگران و همچنين صاحبنظران فرزانه‌ای را به ودیعه دارد که اکنون در ساحت زبان‌ها و همچنين فرهنگ کهن ایران در عالی‌ترین سطوح به سرويس ها و خدمات آموزشی و همچنين پژوهشی اهتمام می‌ورزند. این اندیشمند فقید، در طول عمر خود، منشا سرويس ها و خدمات ارزشمند فراوانی در تالیف و همچنين ترجمه و همچنين تحقیق بوده و همچنين چاپ و همچنين نشر بیش از بیست عنوان کتاب که غالباً درسنامه مراکز آموزش عالی شده‌اند، نمونه‌ای از اجتهاد علمی این فقید سعید بود.

این ضایعه را به همه سوگواران، خانواده محترم و همچنين معزا و همچنين همچنین جامعه علمی و همچنين دانشگاهی کشور تسلیت می‌‌گویم و همچنين از خداوند متعال برای آن هم مرحوم، غفران الهی و همچنين علو درجات و همچنين برای بازماندگان صبر جمیل و همچنين اجر جزیل آرزومندم.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم درگذشت دکتر ابوالقاسمی را تسلیت گفت در تاریخ ۲۱ November 1397 | 12:15 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *