گردهمایی سراسری مدیران فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه های کشور برگزار می مي شود – شریف

گردهمایی سراسری مدیران فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه های کشور برگزار می مي شود – شریف

به نقل از شریف: گردهمایی سراسری مدیران فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه های کشور برگزار می مي شود

شصت و همچنين هفتمین گردهمایی سراسری مدیران فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی کشور، نهم و همچنين دهم بهمن ماه با حضور دست يار فرهنگی اجتماعی وزیر علوم در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این گردهمایی که با حضور دکتر غلامرضا غفاری دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين دیگر مدیران این وزارت خانه برگزار می مي شود، بیش از یکصد و همچنين بیست تن از مدیران فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی کشور درخصوص موضوعات فرهنگی دانشگاه ها به گفتگو و همچنين تبادل نظر خواهند پرداخت.
جلسات سخنرانی‌، کارگاه‌ها و همچنين نشست‌های مشترک با موضوعاتی همچون دانشگاه اجتماعی، مسئولیت‌های اجتماعی و همچنين سیاست گذاری فرهنگی در دانشگاه، شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های این گردهمایی دو روزه خواهد بود.
گفتنی است شصت و همچنين هفتمین گردهمایی سراسری مدیران فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی کشور، روزهای نهم و همچنين دهم بهمن ماه در محل دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

گردهمایی سراسری مدیران فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه های کشور برگزار می مي شود در تاریخ ۶ November 1397 | 2:18 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *